Sorum var Kızlar bebeklerinize haftalık yemek listesi yapıyıe musunuz ben düşünüyorum hergün ne yapacam diye düşünmek yoruyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çayırgülü tarafından oluşturulan Kızlar bebeklerinize haftalık yemek listesi yapıyıe musunuz ben düşünüyorum hergün ne yapacam diye düşünmek yoruyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 290 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bebeklerinize haftalık yemek listesi yapıyıe musunuz ben düşünüyorum hergün ne yapacam diye düşünmek yoruyor
Konbuyu başlatan Çayırgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Ben yapıyorum canım 6 aylık olduk belirli bir listem var onunla devam ediyorum benim için daha kolay oluyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
🐒🐒🐒 Ne kdr uzun yazdım başlığı
Şahsen ben sabah kahvaltısının yazıyprum sadece mesrla bir gün yumurta kızartıypr isem sade diğer gün haşlama yapıyorum diğer gün pattes kızartması,sonra peynirli omlet diye ana öğünü hep değiştiriyorum yanında domates, peynir zeytin oluyor canım.ama akşam yemeği için ben ne yersem minikte onu yiyor 😂😂mesela pirinç pilavı ,bulgur pilavı çorba çeşitleri yoğurt her zaman olur

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ana yemek olarak kızıma ıspanak ,brokoli çorbası, patates havuç haşlama, mercimek çorbası ,tarhana çorbası tüm yemekleri salçasız ve baharatsız yapıyorum meyvelerini de bir tatlı kaşığı irmikle az suyu karıştırıp soğuyunca meyveyle karıştırıyorum arada tutsun diye muhallebi gibi oluyor.Kahvaltı olarak ta bıldırcın yumurtası kullanıyorum azcık peynir kendim un kurabiyesi yapıyorum azcık ondan veriyorum her gün pekmez yediririm suda içir her yemekten sonra genelde böyle kendi yediğim yemekten de veririm azar azar hoşuna gidiyor kızımın dişi yok şimdilik ama damaklaro sert onun yiyebileceği şekilde ayarlıyorum özellikle kuymak aşığı bi tas kuymak yer Karadeniz kıxı tam😂😂

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
🐒🐒🐒 Ne kdr uzun yazdım başlığı
Ben bir menü oluşturmuyorum ama sıkılmaskn diye sürekli aynı şeyleri yedirmiyorum kahvaltısını sürekli değiştiriyorum bir gün yunurta peynir zeytin yedirdiysem ertesi gün pankek yapıyorum peynirli veya patatesli yumurta vs standart olan şeyler değişmiyor tabi sadece biçimleri değişiyor. Çorbada sebze çorbaları yapıp buzluğa atıyorum haftada 1 veya 2 kere mutlaka sebze çorbası yiyor hatta kışın olan sebzeleri zamanında alıp donduruyorum ki yaza da yapabileyim diye. Haftada 1 veya 2 kere balık oluyor. Akşam yemeğini de bizimle yiyor zaten bizde yemek günlük oluyor 2 gün aynı şeyi yemiyorlar maalesef birde hergn yoğurt ve meyve yediriyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar