Sorum var Kızlar bebekte kusma ve uyuma 😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar bebekte kusma ve uyuma 😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,146 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bebekte kusma ve uyuma 😟
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Oğluşum bugün 10 günlük oldu bir iki gündür çok güzel beslenmesi uykusu iyiydi bugün bişey oldu sürekli uyuyor az uyanıp emiyor ve yine uyuyor. Hatta biraz zorladım emsin diye baya fışkırtarak kustu üstüme neden öyle oldu anlamadım 😔😔 niye uyuyor anlamadım hasta mı oldu ne yapacağım bilmiyorum baya baygın uyuyor sanki 😞 uyanıp iki emiyor uyuyor

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
Oğluşum bugün 10 günlük oldu bir iki gündür çok güzel beslenmesi uykusu iyiydi bugün bişey oldu sürekli uyuyor az uyanıp emiyor ve yine uyuyor. Hatta biraz zorladım emsin diye baya fışkırtarak kustu üstüme neden öyle oldu anlamadım 😔😔 niye uyuyor anlamadım hasta mı oldu ne yapacağım bilmiyorum baya baygın uyuyor sanki 😞 uyanıp iki emiyor uyuyor
Canım hiç endişelenme bende aynı durumu yaşadım.zorla uyandiriyoduk hiç gözünü acmiyodu onlar kendini halen anne karnında zannediyomus o yüzden hep uyuyorlar benim bebek 40 i çıkana kadar anca düzeldi hiç korkma

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiç endişelenme bende aynı durumu yaşadım.zorla uyandiriyoduk hiç gözünü acmiyodu onlar kendini halen anne karnında zannediyomus o yüzden hep uyuyorlar benim bebek 40 i çıkana kadar anca düzeldi hiç korkma
Allah razı olsun valla içim rahatladı şuan baya sıkıntıdan delirmek üzereydim şuan emsin istiyorum acaba sütüm fazla geliyor böyle guk gık diye sesler çıkararak emiyordu ondan hızlı mı doyuyor yani 15-20 dk emmesi lazımmış ama şuan beş dk üç dk emip uyuyor. Şimdi mesela peynir mi yogurt mu öyle bişey kustu

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumda öyleydi hiç uyanmazdı emmek için tek çare altını açardım ki uyansın kusmasıda gazını iyice al birde sütün yarıyordur bana hemşire öyle demişti çok doyan bebek kusar yan yatır uyuturken herzaman

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun valla içim rahatladı şuan baya sıkıntıdan delirmek üzereydim şuan emsin istiyorum acaba sütüm fazla geliyor böyle guk gık diye sesler çıkararak emiyordu ondan hızlı mı doyuyor yani 15-20 dk emmesi lazımmış ama şuan beş dk üç dk emip uyuyor. Şimdi mesela peynir mi yogurt mu öyle bişey kustu
Tamam işte sütün de çokmus bide o daha küçücük midesi bi ceviz kadar böle deil yavaş tacas daha çok emecek bu sefer süt yetmicek diyorum ya bende aynı durumu yaşadım hep Uyuyodu o yüzden sütum hel taşıyordu pompayla sagip döküyodum sütü o kadar ki çoktu sonra 40 i çıkınca gün geçtikçe daha çok emmeye başladı bu sefer sütum yetmedi arada biskuvi de verdim doymuyodu çünkü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim oğlumda öyleydi hiç uyanmazdı emmek için tek çare altını açardım ki uyansın kusmasıda gazını iyice al birde sütün yarıyordur bana hemşire öyle demişti çok doyan bebek kusar yan yatır uyuturken herzaman
Vallahi ben altjni açınca da uyanmiyodu😍😍durmadan yatiyodu

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kiyamam kuzum çok geçmiş olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum sarılık filan olmasın çok uyku yapar sarılık
Sen uyanmasını bekleme kendin uyandır hep emzir kuzum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Tamam işte sütün de çokmus bide o daha küçücük midesi bi ceviz kadar böle deil yavaş tacas daha çok emecek bu sefer süt yetmicek diyorum ya bende aynı durumu yaşadım hep Uyuyodu o yüzden sütum hel taşıyordu pompayla sagip döküyodum sütü o kadar ki çoktu sonra 40 i çıkınca gün geçtikçe daha çok emmeye başladı bu sefer sütum yetmedi arada biskuvi de verdim doymuyodu çünkü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallahi ben altjni açınca da uyanmiyodu😍😍durmadan yatiyodu
Benimki saniyeler olsada uyanıyordu daha emziremeden geri uyuyordu 😁😁

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yenidoğanlar çok uyurlar canım kendilerini ilk 3 ay anne karnında hissediyorlar. Kulağını okşayarak ayak tabanına yavaşça vurarak uyandırabilir sin. Kusması sürekli fışkırır tarz da değilse korkma canım. Peynir kesiği gibiyse fazlasını dışarı atıyordur. Emzirirken başını gövdesine göre biraz daha yüksekte tut. Korkulacak bişey yok endişe etme. Sütün fazla geliyorsa cuk cuk ses çıkarır emmeye yetişemez yorulur uyur. sağ dolaba kaldır arada kaşıkla verirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar