Kızlar bebişleriniz babaya tepki veriyor mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evlat aşığı tarafından oluşturulan Kızlar bebişleriniz babaya tepki veriyor mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,255 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bebişleriniz babaya tepki veriyor mu
Konbuyu başlatan Evlat aşığı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne Adayı

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
😂😂 kızlar benim iki gebeliğim de erkek ve ikisi de sabah ezanıyla içimde debelenmeye başlar beni uyandırırdı.. Bu sefer bi çözüm buldum sabah tekmeleri başladıgı an eşimin elini alıp üstüne koyuyorum 😂😂 pıt içeri kacıyor duruuor 😂😅🙈 uyumaya devam ediyorum acaba bebeklerim erkek olduğu için mi oluyor böyle 🙈 ılk oglum da öyle baba dokununca kacardı... Diger gibi ben dokundugumda ya da onunla konustugumda pır dönüyo

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
😂😂 kızlar benim iki gebeliğim de erkek ve ikisi de sabah ezanıyla içimde debelenmeye başlar beni uyandırırdı.. Bu sefer bi çözüm buldum sabah tekmeleri başladıgı an eşimin elini alıp üstüne koyuyorum 😂😂 pıt içeri kacıyor duruuor 😂😅🙈 uyumaya devam ediyorum acaba bebeklerim erkek olduğu için mi oluyor böyle 🙈 ılk oglum da öyle baba dokununca kacardı... Diger gibi ben dokundugumda ya da onunla konustugumda pır dönüyo
Benim kızım şimdiden babaci ve bazen hormonlardan ötürü karnımdaki bebeğimi kiskaniyorm😂😂saatlerce konusuyorm kızımda tık yok babası elime karnıma koyup iki kelime ediyor hemen tekmeler oynamalar🤭😂 aynı tepkileri bana da versin istiyorum anayım ben ana😂😂

Deryacıkk

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeliğimde kız şimdikide kız babaya hic tepki vermiyor 😅çok aşırı hareketli benimkide eşim elini karnıma koyunca hissediyor sanki daha kıpırdamıyor😂 elini çekince başlıyor hemen tekmeler V3 benimde çok hoşuma gidiyor ne yalan söyliyim 😀ama doğduktan sonra hep babacılar

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım şimdiden babaci ve bazen hormonlardan ötürü karnımdaki bebeğimi kiskaniyorm😂😂saatlerce konusuyorm kızımda tık yok babası elime karnıma koyup iki kelime ediyor hemen tekmeler oynamalar🤭😂 aynı tepkileri bana da versin istiyorum anayım ben ana😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Babalar kızlarınin ilk asklaridir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
😂😂Benim oğlan da babası bana sarilsin yada elini karnıma koysun direk tekme atmaya başlıyor eşimde artık seni benimle paylaşmak istemiyor sanırım demeye başladı

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yaa teşekkür ederim 😍😍❤️ yazdığın yazı çok

Yaa teşekkür ederim 😍😍❤️ yazdığın yazı çok h

Yaa teşekkür ederim 😍😍❤️ yazdığın yazı çok hoşuma gitti ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar