Sorum var Kizlar ben artık uyuyamıyorum gece bin kere uyanıyorum ve bin kere lavaboya kalkıyorum bazen lavaboya gitmem gerektiği gibi hissediyorum ama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kizlar ben artık uyuyamıyorum gece bin kere uyanıyorum ve bin kere lavaboya kalkıyorum bazen lavaboya gitmem gerektiği gibi hissediyorum ama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 663 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar ben artık uyuyamıyorum gece bin kere uyanıyorum ve bin kere lavaboya kalkıyorum bazen lavaboya gitmem gerektiği gibi hissediyorum ama
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Evet 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok normal kuzum sabret biraz daha
Evet

💞😍

Evet

💞😍

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok az vaktin kaldı kuzum Allah'ın izniyle 🤲🙏🏻🥰♥️💞

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Benimde çok olurdu hatta eşimle hep gülerdik yalancı sancı gibi yalancı tuvalet gelmesi diye 😂😂 alıştırma oluyor Sanada bebisler sağolsun bin defa yatırıp bin defa kaldırıyorlar
Tabiki bebislerimizi için herşey olsun bu kadarda
Benimde çok olurdu hatta eşimle hep gülerdik yalancı sancı gibi yalancı tuvalet gelmesi diye 😂😂 alıştırma oluyor Sanada bebisler sağolsun bin defa yatırıp bin defa kaldırıyorlar

Allah yardımcın olsun canım inan bende öyleyim senden bi farkım yok hiç uyuyamıyorum 🙄☹hep lavabodayim
Benim halimden anlıya biri çok zor oluyor ya uyuyamıyorum uyanıyorum gece sonra buda uyuyamıyorum çok zor dalıyorum zaten

Allah yardımcın olsun canım inan bende öyleyim senden bi farkım yok hiç uyuyamıyorum 🙄☹hep lavabodayim
Benim halimden anlıya biri çok zor oluyor ya uyuyamıyorum uyanıyorum gece sonra buda uyuyamıyorum çok zor dalıyorum zaten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar