Kizlar ben bu sanci dk ışini bi turlu anlayamafim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem tam tarafından oluşturulan Kizlar ben bu sanci dk ışini bi turlu anlayamafim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 749 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar ben bu sanci dk ışini bi turlu anlayamafim
Konbuyu başlatan Özlem tam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Bana yardımcı olabilirmisiniz daha önce de yazmıştım erken doğum dedi dr bana bazen sanci geliyo nefesimi kesiyo üst üste sonra lekelenme oluyor aniden gidiyo Hiç bisey olmamış gibi ne yapmam lazim benim açılmam da var 3 4 santim civarı dedi

Kübra çelik

Kayıtlı Üye
rank
Bnmde 3 cm açılma vardı doktora gittim suni sancı verdiler.10cm oldu açılma doğuma aldılar.snra çabuk doğurdum

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Bana yardımcı olabilirmisiniz daha önce de yazmıştım erken doğum dedi dr bana bazen sanci geliyo nefesimi kesiyo üst üste sonra lekelenme oluyor aniden gidiyo Hiç bisey olmamış gibi ne yapmam lazim benim açılmam da var 3 4 santim civarı dedi
Doğum yakın senin canım sürekli düzenli sancılar varsa gecmiyorsa her an gelebilir hazirlikli ol 🙂

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm hasteneye git her an doğurabilirsin hastenede beklemek en mantıklısı gözetim altında olursun normal sanci ile doguramazsan suni sancı denerler sağlıkla gelsin bebeğin cnm Allah yardımcın olsun 🤲🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım sancin geldiğinde zaten sen anlarsın çünkü anlamıyacak bir sanci deil yani böyle dayanılmaz bişey ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar