Kızlar benim sütüm bitiş durumunda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Kızlar benim sütüm bitiş durumunda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 636 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar benim sütüm bitiş durumunda
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Türkaan
Ya kızlar ben bebeyimi ilk 3 ay emzirdim ama sütüm azdı. Sonra durmadan aglayınca evde aç oldugu için ağlıyor dediler ve mamaya başladık...
Sonra işte 3 ayından sonrada mama yedi ama ara bir anne sütü az da olsa veriyordum bazen sagıp biberonla veriyodum emmediyi için. İşte böyle derken 6 ayını tamamladık şimdi 10 gün geçdi 7 ayına. Ek gıda da veriyorum mamada veriyorum bu yüzden südüm bitik durumda ama azda olsa emmesini istiyorum
Sizce napmalıyım ? Bu zamandan sonra artarmı?

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar ben bebeyimi ilk 3 ay emzirdim ama sütüm azdı. Sonra durmadan aglayınca evde aç oldugu için ağlıyor dediler ve mamaya başladık...
Sonra işte 3 ayından sonrada mama yedi ama ara bir anne sütü az da olsa veriyordum bazen sagıp biberonla veriyodum emmediyi için. İşte böyle derken 6 ayını tamamladık şimdi 10 gün geçdi 7 ayına. Ek gıda da veriyorum mamada veriyorum bu yüzden südüm bitik durumda ama azda olsa emmesini istiyorum
Kuzum benim önerim iyi bir tane sağma makinesi durmun varsa al sağ biberonla mama yerine ver gece uykulu iken emzir bol bulgur irmik havuç su tüket sütünde artar birde bira mayası süt artırıyormis birde bebiş emmese bile iki saatte bir sağ sütün artR

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Canım ne kadar az emzirirsen sütün de o kadar az olur. Sütüm az deme sana öyle gelıyordur bebeğin sadece aç oldugu İcin ağlamaz anne sütüde gaz yapar belkı gazı oldugu İcin ağlıyordu. Aç diyenleri niye dinliyorsun bebeğinin dilinden en iyi sen anlarsın. Bol bol emzir tahin helvası, şerbetli sütlü tatlılar ye her emmesinden sonra da 2 3 bardak su ic eminim artacak sütün. Bu gunler bidaha geri gelmeyecek bebeğin anne sütünden mahrum kalmasın ağladıkça da göğsünü daya bebeğinin agzına sakinlemesine de cok faydası oluyor😊 Hmm bu arada benim de 2 bucuk aylık kızım var sadece emziriyorum boyu ve kilosu yasıtlarından önde 7 yasında da oğlum var onuda 2 yasına kadar emzirdim kızımda da hedefim 2 yasına kadar emzirmek inşallah🤲

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
Hiç sağma makinası falan alma aynı şeyleri bende yaşadım aldım da noldu üç beş kez kullandım o kadar benim de bitti gibi bişey bnde çok isterdim emmesini ama olmayınca olmuyo . Elinle sagabilirsen sağ yada manuel pompa varsa eğer sütte azaldiysa boşuna elektrikli pompa alma derim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar