Kızlar Beta hcg referans dışı negatif değer ne demek?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde aysekrkmz34 tarafından oluşturulan Kızlar Beta hcg referans dışı negatif değer ne demek? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,639 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar Beta hcg referans dışı negatif değer ne demek?
Konbuyu başlatan aysekrkmz34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ay_ışığım

aysekrkmz34

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selam. Ayrı ayrı zamanlar da 4 adet beta hcg testi yaptırdım. Hepsinin sonuçları aynı fakat son verdiğim kan testi e nabız da referans dışı olarak ve kritik değer olarak gözüküyor bu olması gereken değerden düşük olduğu için mi uyarı vermiş? Sonuç yine negatif mi görselleri ekleyeceğim bakıp bilgi verirseniz mutlu olurum hayırlı akşamlar.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220206-205355_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20220206-205355_e-Nabz.jpg
    38.5 KB · Görüntüleme: 519
  • Screenshot_20220206-205346_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20220206-205346_e-Nabz.jpg
    50.7 KB · Görüntüleme: 2,015

aysekrkmz34

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum değer yazmıyor maalesef doktora sormalısın
Canım görseller de gözükmüyor mu değerler? Gözükmüyor ise referans dışı gözüken değerimin sonucu; Referans aralığı <5 Sonuç <0,5
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım görseller de gözükmüyor mu değerler? Gözükmüyor ise referans dışı gözüken değerimin sonucu; Referans aralığı <5 Sonuç <0,5

mIU/mL

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selam. Ayrı ayrı zamanlar da 4 adet beta hcg testi yaptırdım. Hepsinin sonuçları aynı fakat son verdiğim kan testi e nabız da referans dışı olarak ve kritik değer olarak gözüküyor bu olması gereken değerden düşük olduğu için mi uyarı vermiş? Sonuç yine negatif mi görselleri ekleyeceğim bakıp bilgi verirseniz mutlu olurum hayırlı akşamlar.
Canım çıkan sonuç makinanın ölçebileceği değer aralığından düşük olduğu için var o yazı yani örneklersem makina kandaki değerde en az 1 e düşebiliyorsa senin 0.5 ise bu ref aralığından düşük demektir.

aysekrkmz34

Kayıtlı Üye
rank
Canım çıkan sonuç makinanın ölçebileceği değer aralığından düşük olduğu için var o yazı yani örneklersem makina kandaki değerde en az 1 e düşebiliyorsa senin 0.5 ise bu ref aralığından düşük demektir.
Yani kuzum bu kesin negatif demek midir? Önce ki testlerim de sonuçlar ve referans aralıkları aynı olmasına rağmen böyle bir uyarı vermemişti. Negatif olmasına güvenebilir miyim ben bu testte

Sunny

Kayıtlı Üye
rank
Yani kuzum bu kesin negatif demek midir? Önce ki testlerim de sonuçlar ve referans aralıkları aynı olmasına rağmen böyle bir uyarı vermemişti. Negatif olmasına güvenebilir miyim ben bu testte
E 31 aralıkta vermişsiniz zaten üzerinden çok zaman geçmiş. Regl olmadınız mı?

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım bu test üzerinden konulırsak kesin negatif hala regl olmadıysan mutlaka bi doktora gitmelisin

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
Test negatif olmasina negatif de .. Bacım senin belirtilerin filan mı var yoksa gebelikten şüphe mi ediyorsun. Arada adet oldum demişsin ama bazen olabiliyor adet olsanda gebelik olabiliyor.. ama kanda mutlaka çıkardı diye düşünüyorum.

En son 31 Aralık'ta mi yaptın kan testini?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar