Kızlar Bi bakar mısınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AYŞENUR🦋 tarafından oluşturulan Kızlar Bi bakar mısınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 387 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar Bi bakar mısınız?
Konbuyu başlatan AYŞENUR🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bugün bebeğim 12 hafta 1 günlük ve neredeyse 2 haftadır doktora gitmiyorum muayene için ve içim içimi yiyor... Bebeği her hafta görmek istiyorum ama malum doktorlar 1 aydan 1 aya çağırıyor iyice psikolojim bozuldu onu görünce kalp atışını duyunca rahatlıyorum ama 2 hafta gibi bir süre çok uzun geliyor🥺🥺

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Bugün bebeğim 12 hafta 1 günlük ve neredeyse 2 haftadır doktora gitmiyorum muayene için ve içim içimi yiyor... Bebeği her hafta görmek istiyorum ama malum doktorlar 1 aydan 1 aya çağırıyor iyice psikolojim bozuldu onu görünce kalp atışını duyunca rahatlıyorum ama 2 hafta gibi bir süre çok uzun geliyor🥺🥺
Ayy canim ayni bennn 😁🤭 esime diyordum onu surekli gormek istiyorum. Ozluyorum cok mutlu oluyorum. Gorunce gebe oldugumu anliyorum diye. Hatta doktordan geldikten bir kac gun sonra tekrar acaba ben gebe dehilmiyim diye hala inanamazdim. 😁😁😁 sonra hareketlerini hissetmeye baslayinca gormekten cok vurmalari yetti bana. Artik doktor randevularina gitmek standart kontrole donustu benim icin. Seninde oyle olacak eminim hissetmeye baslayinca 😍🤗🤗

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayy canim ayni bennn 😁🤭 esime diyordum onu surekli gormek istiyorum. Ozluyorum cok mutlu oluyorum. Gorunce gebe oldugumu anliyorum diye. Hatta doktordan geldikten bir kac gun sonra tekrar acaba ben gebe dehilmiyim diye hala inanamazdim. 😁😁😁 sonra hareketlerini hissetmeye baslayinca gormekten cok vurmalari yetti bana. Artik doktor randevularina gitmek standart kontrole donustu benim icin. Seninde oyle olacak eminim hissetmeye baslayinca 😍🤗🤗
İnşallah canım hayırlısı ile birazcık daha büyüseydi ister istemez panik oluyorum 3 4 gün görmeyince bir şey olmuş gibi bide ilk gebelik olunca insan değişik oluyor strese giriyorum evham yapıyorum 🤦🏻‍♀️

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Oyyy kiyamam ben sana🤭🤭 bende oyle oluyorum canim o makinenin basina geçeyim günlerce bebegimi izleyeyim diyorum cok özlüyorum 😇 ama sık ultrasona girmek bebek acisindan iyi degil diyorlar böyle düşünüp rahatlat kendini bende ayda 1 gidiyorum. Saglikla kavustursun rabbim🙏🏻

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oyyy kiyamam ben sana🤭🤭 bende oyle oluyorum canim o makinenin basina geçeyim günlerce bebegimi izleyeyim diyorum cok özlüyorum 😇 ama sık ultrasona girmek bebek acisindan iyi degil diyorlar böyle düşünüp rahatlat kendini bende ayda 1 gidiyorum. Saglikla kavustursun
İşte aynı his Bende de var kalp atışını saatlerce hatta günlerce dinleyebilirim ama malum dediğiniz gibi sıkıntılı bir durum. Allah cümlemizin bebeklerini sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin 🤲🏻

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım hayırlısı ile birazcık daha büyüseydi ister istemez panik oluyorum 3 4 gün görmeyince bir şey olmuş gibi bide ilk gebelik olunca insan değişik oluyor strese giriyorum evham yapıyorum 🤦🏻‍♀️
Ayy bilmezmiyim benimde ilk gebelik. Doktordan geldikten bir kac gun sonra. Basliyordun gebe degilmiyim acaba diye 😁 ve surekli kendimi kontrol ediyordum wc de Allah korusun ayyyy. Esime diyordum bebise bise olsa agri olur kan olur degilmi. Suan olmadigina gore iyidir degilmi diye😅😅🤭🤭 ama elh minik kizim buyuyor simdi çok şükür. Her hali bence ayrı güzel 😍 her ult. Gordugumde nasil guluyor nasil sevincli oluyorum. Esim bile fark etmis. Cok heyecanlaniyorsun diye😅 ins hepimiz saglicakla kucagimiza alalim cnm🤗

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Seni çok iyi anlıyorum çok endişeleniyor insan gerçekten hareketlenince rahatlarsın ben eşime ultrason cihazları çok pahalı mı acaba eve alsak bile demiştim sürekli görmek isterdim ama benim oğlum sağolsun sadece bir tane ultrason karemiz var doğuma kadar yüzünü göstermedi eve dönüşüm hep sinirle olmuştu parada veriyoruz yüzünü göremiyoruz derdim hep 🤦‍♀️

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayy bilmezmiyim benimde ilk gebelik. Doktordan geldikten bir kac gun sonra. Basliyordun gebe degilmiyim acaba diye 😁 ve surekli kendimi kontrol ediyordum wc de Allah korusun ayyyy. Esime diyordum bebise bise olsa agri olur kan olur degilmi. Suan olmadigina gore iyidir degilmi diye😅😅🤭🤭 ama elh minik kizim buyuyor simdi çok şükür. Her hali bence ayrı güzel 😍 her ult. Gordugumde nasil guluyor nasil sevincli oluyorum. Esim bile fark etmis. Cok heyecanlaniyorsun diye😅 ins hepimiz saglicakla kucagimiza alalim cnm🤗
Bende senin gibiyim eşim iyice kendi kendini mutsuz ediyorsun böyle düşünerek diyor ama bende ona sen duysan sende benim gibi olursun sonuç olarak can taşıyorum diyorum ama tabiki oda haklı.. İnşallah hayırlısı ile alırız minikleri 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seni çok iyi anlıyorum çok endişeleniyor insan gerçekten hareketlenince rahatlarsın ben eşime ultrason cihazları çok pahalı mı acaba eve alsak bile demiştim sürekli görmek isterdim ama benim oğlum sağolsun sadece bir tane ultrason karemiz var doğuma kadar yüzünü göstermedi eve dönüşüm hep sinirle olmuştu parada veriyoruz yüzünü göremiyoruz derdim hep 🤦‍♀️
Yaa bende böyleyim ama anne olmak çok değişik bir hismiş onu farkettim Allah her kadına tattırsın🤲🏻. Biraz daha büyüyüp hareketlerini hissetsem böyle sıkıntılı olmam sanırım ama hayırlısı 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar