Kizlar bi bakarmisiniz istegramdaki uygulamalar dogrumudur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Rüyam0644 tarafından oluşturulan Kizlar bi bakarmisiniz istegramdaki uygulamalar dogrumudur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 610 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kizlar bi bakarmisiniz istegramdaki uygulamalar dogrumudur
Konbuyu başlatan Rüyam0644
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rüyam0644

Rüyam0644

Kayıtlı Üye
rank
İstegramda cinsiyet tahmini uygulamalar var anne dogum tarihi baba tarihi son adet tarihi istio bakio istegram blogirlari bana hep kiz dediler dogrumudur arkadaslar baktiran varmi benim gibi yüzde 67kiz dedi ayrica hic yanilmadim bi zamana kadar dedi tahminlerim cok dogru cikior dedi

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
İstegramda cinsiyet tahmini uygulamalar var anne dogum tarihi baba tarihi son adet tarihi istio bakio istegram blogirlari bana hep kiz dediler dogrumudur arkadaslar baktiran varmi benim gibi yüzde 67kiz dedi ayrica hic yanilmadim bi zamana kadar dedi tahminlerim cok dogru cikior dedi
İnanma bunlara canım kaç aylıksın? Zaten 14/15 haftada söylüyorlar genelde biraz bekle o zaman en iyi öğrenirsin.

Rüyam0644

Kayıtlı Üye
rank
İnanma bunlara canım kaç aylıksın? Zaten 14/15 haftada söylüyorlar genelde biraz bekle o zaman en iyi öğrenirsin.
8haftalik olcam yarin canim valla ünluler bile sormuş dogru tahminde bulunmus hep sayfasinda memniyeti ve dogruluk payini paylasmis 4 uygulama kiz deyince kiz olacagina inandim artik🙂kizim var cok sukur erkek beklioduk hayirlisi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İşte insan meraklanio sabirsizlandim benimde hisselerim kiz gibi ama Allah bilir tabi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İşte insan meraklanio sabirsizlandim benimde hisselerim kiz gibi ama Allah bilir tabi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar