Kızlar Bi bakarmısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Nisaa tarafından oluşturulan Kızlar Bi bakarmısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 854 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar Bi bakarmısınız
Konbuyu başlatan Nisaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nisaa

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Kızla kızımın gözü 3 gündür kanlanıyor gözü mükrop kapmış dün Dr gittik göz damlası verdi seltefinenin kini ama kızıma damlayı damlatırken gözü yumuyor açmıyor damlada kirpiklerine kalıyor demin damlattım kirpigindeki damla agladıgı için hep geri aktı ya böyle faydası olur muya dün başladık damlaya hayda güzünün içi kıpkırmızı kızımda küçük laf anlamıyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızla kızımın gözü 3 gündür kanlanıyor gözü mükrop kapmış dün Dr gittik göz damlası verdi seltefinenin kini ama kızıma damlayı damlatırken gözü yumuyor açmıyor damlada kirpiklerine kalıyor demin damlattım kirpigindeki damla agladıgı için hep geri aktı ya böyle faydası olur muya dün başladık damlaya hayda güzünün içi kıpkırmızı kızımda küçük laf anlamıyor
Kuzum çok geçmiş olsun kendi sütünü damlat bebeğin gözüne ilaçtan daha iyi gelicektir

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar