Sorum var Kızlar bi kac gundur bacaklarımin iç tarafı ağrıyor sanki bacaklarımin arasında bisey var bacaklarımı yana doğru cekiyor ve arada sırtıma ağrı giriyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kızlar bi kac gundur bacaklarımin iç tarafı ağrıyor sanki bacaklarımin arasında bisey var bacaklarımı yana doğru cekiyor ve arada sırtıma ağrı giriyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,300 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bi kac gundur bacaklarımin iç tarafı ağrıyor sanki bacaklarımin arasında bisey var bacaklarımı yana doğru cekiyor ve arada sırtıma ağrı giriyor
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Benim son haftalarım da olmuştu o ağrı artık ne yatabiliyordum ne kalkabiliyordum yerimde kalıyordum doktora sordum rahim büyüyor birde doğum yaklaştı bebek baskı yaptığı için ağrın oluyor dedi çok ağrın olursa parol içebilirsin canım doktor bana öyle demişti çok zor gerçekten

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Benim son haftalarım da olmuştu o ağrı artık ne yatabiliyordum ne kalkabiliyordum yerimde kalıyordum doktora sordum rahim büyüyor birde doğum yaklaştı bebek baskı yaptığı için ağrın oluyor dedi çok ağrın olursa parol içebilirsin canım doktor bana öyle demişti çok zor gerçekten
Ay sağol canım 😢
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım benim
Çok sağol balimmm

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim canım rabbim yardımcın olsun inşallah ❤
Amin canimmm bütün hamilelerin🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ağrın var mı kuzum
Evet canım var son günler diyemi anlamadım ki