Kizlar bilgi verirmisinz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Genç anne tarafından oluşturulan Kizlar bilgi verirmisinz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,438 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bilgi verirmisinz
Konbuyu başlatan Genç anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabia111

Genç anne

Kayıtlı Üye
rank
Şu fazlaliligi çok olursa iyi olmaz şekerli şeyler yeme tatlıdan uzak dur yürüyüş yap düzene girer 🙏💐
Cok tatli tuketiyorum vala ama dikkat ederim artik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şu fazlaliligi çok olursa iyi olmaz şekerli şeyler yeme tatlıdan uzak dur yürüyüş yap düzene girer 🙏💐
Peki bebege veya erken dogum riski olurmu canm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Peki bebege veya erken dogum riski olurmu canm

Son düzenleme:

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Şekerden oluyorsa inanirim cok seker tuketiyorum tesekkurler canim sadece bebege zarari olurmu korkuyorum
Olabiliyormuş dikkat etmek gerekiyor çok tüketme canım bende de biraz fazla çıktı tahliller temiz çıkınca doktora sordum bir sorun olur mu diye yok şeker normal çıktı bir sorun olmaz dedi sen mutlaka baktır

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
34 haftalik gebeyim bebegim suyu fazla olmasi sizce sorun olurmu
Şeker den dolayı su fazlagi oluyormuş doktorlar bana öyle demişti ve şimdi 25haftaligim pazartesi günü şeker yüklemesi yaptıracağım bide eltimin ikinci hamileliğinde onda suyun fazla demişlerdi oda 38 normal doğum yaptı sancısı olduğu için

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar