Sorum var Kizlar bilginize ihtiyacim var lutfen yardim edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gulcan Abdullah tarafından oluşturulan Kizlar bilginize ihtiyacim var lutfen yardim edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 616 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bilginize ihtiyacim var lutfen yardim edin
Konbuyu başlatan Gulcan Abdullah
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gulcan Abdullah

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebegim 3 aylik emmeyi birakiyor ne kadar zorlasamda olmuyor. Emizdirmeyi cok istiyorum . Kulak agrisi yaşadi ondan sora hic bi wekilde emmiyor. Napayim yardim edin. Goğsümün birini hic emmiyodu ama digerini emiyordu ve bende esas birini emiyo diye zorlamiyodum ama şimdi onu da birakiyor. Bilgisi olanlar yardim etsin sutum yetersiz ne kadar emsede doyuramiyorum ama en azinda anne sutu diye beslemek istiyorum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar bebegim 3 aylik emmeyi birakiyor ne kadar zorlasamda olmuyor. Emizdirmeyi cok istiyorum . Kulak agrisi yaşadi ondan sora hic bi wekilde emmiyor. Napayim yardim edin. Goğsümün birini hic emmiyodu ama digerini emiyordu ve bende esas birini emiyo diye zorlamiyodum ama şimdi onu da birakiyor. Bilgisi olanlar yardim etsin sutum yetersiz ne kadar emsede doyuramiyorum ama en azinda anne sutu diye beslemek istiyorum
Kuzum öncelikle geçmiş olsun yatarak emzirmeyi dene veya yürüyerek benim kızımda beni red etmeye baslamisti her yolu denedim yürüyerek yatarak şükür şuan emiyor ve takviye olarakta mama veriyorum

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun sağıp versen olur mu ayakta emzir ne bileyim gezerek dene ninni dinletirken emzir dene ins birinden biri olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar