Sorum var Kizlar bir baksaniz ­čśů

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asl─▒han ├ľzdemir taraf─▒ndan olu┼čturulan Kizlar bir baksaniz ­čśů ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 297 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 14 yorum ve 6 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Kizlar bir baksaniz ­čśů
Konbuyu ba┼člatan Asl─▒han ├ľzdemir
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Tutu

Asl─▒han ├ľzdemir

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
3 A─čustos 2022
Selam kizlar 5+3 haftal─▒k gebeyim insano─člu i┼čte ilk zaman ├žok a─čr─▒m oldu neden bu kadar diye korkuyordum ┼čimdi A─čr─▒'da olmuyor neden olmuyor bir sikinti mi var diye d├╝┼č├╝n├╝yorum mide bulant─▒s─▒ da olmuyor bu haftalarda bunlar─▒ ya┼čayan var m─▒ bebek yok mu acaba diye ┼č├╝phe eder oldum ­čśů

├çi├žek20

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
31 May─▒s 2022
Selam kizlar 5+3 haftal─▒k gebeyim insano─člu i┼čte ilk zaman ├žok a─čr─▒m oldu neden bu kadar diye korkuyordum ┼čimdi A─čr─▒'da olmuyor neden olmuyor bir sikinti mi var diye d├╝┼č├╝n├╝yorum mide bulant─▒s─▒ da olmuyor bu haftalarda bunlar─▒ ya┼čayan var m─▒ bebek yok mu acaba diye ┼č├╝phe eder oldum ­čśů
Selam can─▒m her gebelikde belirti olamaya bilir birde daha cok yeni ilerleyen hafdalarda bulantln kusman falan ba┼člaya bilir bende de 6hafdan sonra ba┼člad─▒ olmamas─▒ daha iyi ├ž├╝nki hi├ž bir ┼čeye bakacak halin olmuyor bu arada hay─▒rl─▒ olsun can─▒m ­čĄ▓­čÖĆ

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2022-11-14
Gebeli─činizin 26. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k taze sogan b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
Nefes al─▒p verme hareketleri ba┼člar ve amniyotik s─▒v─▒ akci─čerlerin i├žine girip ├ž─▒kmaya ba┼člar. erkek ├žocuklarda testisler iner. preeklampsi son haftalarda sorun olmas─▒na ra─čmen bu haftadan itibaren dikkatli olmak gerekir. ani ┼či┼člik (├Âdem), ba┼č a─čr─▒s─▒, g├Ârme bulan─▒kl─▒─č─▒, ge├žici g├Ârme kayb─▒, ├╝st kar─▒n b├Âlgesinde a─čr─▒ ve hassasiyet preeklampsi bulgular─▒ndand─▒r. uzun s├╝reli y├╝r├╝me, oturma, ayakta kalma s─▒rt a─čr─▒lar─▒n─▒ artt─▒r─▒r.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 34 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 820gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Zeynep23

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
6 Ekim 2021
Bulant─▒lar─▒n a─čr─▒ olmamas─▒ g├╝zel bi┼čey can─▒m herkeste bir olmuyor hele ki bulant─▒ bu konuda ┼čansl─▒s─▒n ama ilerleyen haftalarda ba┼člayabilir de

Asl─▒han ├ľzdemir

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
3 A─čustos 2022
Selam can─▒m her gebelikde belirti olamaya bilir birde daha cok yeni ilerleyen hafdalarda bulantln kusman falan ba┼člaya bilir bende de 6hafdan sonra ba┼člad─▒ olmamas─▒ daha iyi ├ž├╝nki hi├ž bir ┼čeye bakacak halin olmuyor bu arada hay─▒rl─▒ olsun can─▒m ­čĄ▓­čÖĆ
├çok te┼čekk├╝r ederim hepimizin ki in┼čallah sa─č salim herkes kuca─č─▒na alabilsin annemde ├Âyle dedi sonradan ba┼čl─▒yor diye hatta ge├žen hafta ├žok a─čr─▒m oluyordu dayanamiyordum ┼čimdi de neden olmuyor diyorum insano─člu i┼čte
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Bulant─▒lar─▒n a─čr─▒ olmamas─▒ g├╝zel bi┼čey can─▒m herkeste bir olmuyor hele ki bulant─▒ bu konuda ┼čansl─▒s─▒n ama ilerleyen haftalarda ba┼člayabilir de
Annem ├žok bulant─▒li ge├žirmis umar─▒m onun gibi olmaz ama yine de belirtinin azalmas─▒ korkutuyor

Kayra'n─▒n Annesi ­čĹ­čĆ╗

­čöą KAYRA ATE┼× ­čöą
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
G├Âz├╝n ayd─▒n kuzmn ├Âncelikle rabbim sa─č salim kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin in┼čallah ­čĄ▓­čĆ╗. Gebelik belirtileri genellikle 7. Haftadan sonra ba┼čl─▒yor kuzum in┼čallah mide bunalt─▒s─▒ var sende olmaz

Asl─▒han ├ľzdemir

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
3 A─čustos 2022
G├Âz├╝n ayd─▒n kuzmn ├Âncelikle rabbim sa─č salim kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin in┼čallah ­čĄ▓­čĆ╗. Gebelik belirtileri genellikle 7. Haftadan sonra ba┼čl─▒yor kuzum in┼čallah mide bunalt─▒s─▒ var sende olmaz
─░n┼čallah bakal─▒m ya com heycanli doktor kalp at─▒┼č─▒ i├žin ├ža─č─▒rd─▒ gelecek cuma gidece─čim ama ├žok sabirsizlaniyorum keseyi g├Ârd├╝ ama kalp at─▒┼č─▒ duymad─▒k daha

Kayra'n─▒n Annesi ­čĹ­čĆ╗

­čöą KAYRA ATE┼× ­čöą
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021

Gamze H├╝meyra

Moderator
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022
Kuzum baz─▒ gebelerde hi├ž belirti olmayabiliyor misal ben ­čśü

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2022-09-17
Gebeli─činizin 35. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k b├╝y├╝k kavun b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
B├Âbrekler tamamen geli┼čti. karaci─čer baz─▒ at─▒k maddeleri yok edecek duruma geldi. bir├žok temel fiziksel geli┼čim tamamland─▒.karn─▒n─▒z iyice b├╝y├╝d├╝. ├Âzellikle sa─č tarafta kaburgalar bask─▒ artar. bu haftadan itibaren do─čum ┼čeklini planlamak gerekir.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 44 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 2490 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Damla ipek

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
15 Temmuz 2022
┼×uan 16 haftadayim hala kusuyorum ne zaman bitecek diye bekliyorum ­čÖâama ilk haftalarda bende ├žok teredd├╝t ediyodum hala ediyorum en ufak ┼čeyde hemen doktora gidiyorum ├ž├╝nk├╝ ilk gebeligim 10 haftada kalbi durdu ┼čimdi ├žok korkuyorum en ufak ┼čeyde biraz uzun oldu can─▒m kusura bakma ama Allah─▒n izniyle bisey olmaz­čÖĆ

Umutluuu

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
12 Haziran 2022
G├Âz├╝n ayd─▒n can─▒m rabbim sa─č salim saglim sa─čl─▒kla kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin in┼čallah ­čĄ▓­čśś

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

├ťst