Kizlar bir fikrim var sizce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Sibell. tarafından oluşturulan Kizlar bir fikrim var sizce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 834 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kizlar bir fikrim var sizce
Konbuyu başlatan Sibell.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sibell.

Kayıtlı Üye
rank
Telefon numarası vb. Şeyler istemek yasaktır
Kizlar bir fikrim var watsap gurubu kursak ya hem tanisirzi hem.annisler hem.hamişler tanışırız nasıl fikir ?

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Grup kuracak kadar ileriye gitmek ne kadar doğru acaba burda çok samimiyet fazla zarara yol açtı son zamanlarda en mantıklı olan herkes derdini sorusunu paylaşır cevabını alır ilerisi olmaz burası sanal bir ortam herkes birbirine uzak ki yakın olsa bile ne kadar güvenip insanlar bir araya gelebilir yaşadığımız bu zamanda..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide sen yeni üyesin ve direk gurup kurmak istemen düşündürücü 🤔
Aynen sana katılıyorum bir buçuk yıldır burdayım surda on kişiyi anca seviyorum anlaşıyorum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar bir fikrim var watsap gurubu kursak ya hem tanisirzi hem.annisler hem.hamişler tanışırız nasıl fikir ?
Canım tekrardan merhaba burada yasak öyle şeyler malesef buradan mj yolu ile tanışıp konusabilirsin ki herkese herseyini anlatma geçen bir sürü olay çıktı bunu da diyeyim ,,😘

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar