Kızlar bir sorum olacak acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mevil tarafından oluşturulan Kızlar bir sorum olacak acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 626 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bir sorum olacak acil
Konbuyu başlatan Mevil
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Mevil

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 aylık bir kızım var sadece anne sütü aldı. Geçenlerde sütüm azdı mama veriyim dedim kabul etmedi midesi bulandı. Bugün aşı oldu ateşi 37.9 du calpol vermişti doktoru ateşi çıkarsa diye verdim ama midesi bulandı yine ve kustu iki üç saat sonra yine verdim yine kustu ne yapmalıyım???

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar 4 aylık bir kızım var sadece anne sütü aldı. Geçenlerde sütüm azdı mama veriyim dedim kabul etmedi midesi bulandı. Bugün aşı oldu ateşi 37.9 du calpol vermişti doktoru ateşi çıkarsa diye verdim ama midesi bulandı yine ve kustu iki üç saat sonra yine verdim yine kustu ne yapmalıyım???
demekli ilac midesine iyi gelmemis canim nurafen en iysii bebekler icin atesi hemen saliyor hemde zararsiz cok kecmis olsun

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ateşini takip et canım aşıdan sonra 37,9 ateş normal aslında 38 üzeri olursa ilaç vermek lazım

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım da 4 aylık ebe zorlanırsın şurup verirken dedi fitil verdi. Ateşi olduğun da yarım fitil atıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sirkeli su ile düşürdüm ama ilaç vermem gerekse ne yapmam lazım peki? Birde ek gıdaya nasıl geçecek sütüm dışında herşeyi kusuyor
Sirkeli su değil nornal suyla sil vücudunu, birde fitil kullanabilirsin. Ek gıda için acele etme eğer kilosu iyiyse 1-2 ay sonra başlarsın

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Sirkeli su ile düşürdüm ama ilaç vermem gerekse ne yapmam lazım peki? Birde ek gıdaya nasıl geçecek sütüm dışında herşeyi kusuyor
Reflüsü olabilir canım doktorla görüş istersen bu durumu ilaç konusunda da kızım da ilk verdigimde kusmustu sonrakileri kusmadı gerektiğinde tekrar ver bak bakalım kusacak mı

Mevil

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım da 4 aylık ebe zorlanırsın şurup verirken dedi fitil verdi. Ateşi olduğun da yarım fitil atıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sirkeli su değil nornal suyla sil vücudunu, birde fitil kullanabilirsin. Ek gıda için acele etme eğer kilosu iyiyse 1-2 ay sonra başlarsın
Kilosu iyi de ilaçta birde mamada kusunca korkmaya başladım acaba ek gıdaya geçince onuda kusup reddederse diye

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Geçmiş olsun kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.