Kızlar bir sorum vardı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esoşe tarafından oluşturulan Kızlar bir sorum vardı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,256 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bir sorum vardı
Konbuyu başlatan Esoşe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Yanlış hatırlamıyorsam bizde şöyle oldu Pansumanı yaptık evde 40 çıkınca hem oğlumu kontrole götürdük hemde Kendi doktoruma geçtim
Değişebiliyor kuzum ya Drdan Dra bizde 1 hafta sonra hem kadın doğuma kendim için hem çocuk druna kontrole gittik hatta aynı gün sağlık ocağınada topuk kanına gittik 40 çıktıktan sonra ben tekrar muayene için çağırmıştı ultrasonla bakmıştı 1 yıl olunca tekrar gel dedi daha 6 ayımız var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya rahim toparlanması zor ya normal dogumda 40 bitinceye kadar toplanıyor. Bunun neresi prenses dogummuş anlamadım 😃
Sezeryanda bana doğumdan sonra Bi serum taktılar aşırı sancı yaptı bana sordum hemşireye rahim toparlayıcı serum sancı yapıyor dedi ara verdi ben rahatsızlanınca sonra tekrar açtı serumu ben 10 gün davul gibi şiş gezdim toparladı mı bilmiyorum daha gitmedim 🤦‍♀️😂

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Değişebiliyor kuzum ya Drdan Dra bizde 1 hafta sonra hem kadın doğuma kendim için hem çocuk druna kontrole gittik hatta aynı gün sağlık ocağınada topuk kanına gittik 40 çıktıktan sonra ben tekrar muayene için çağırmıştı ultrasonla bakmıştı 1 yıl olunca tekrar gel dedi daha 6 ayımız var
Aynen canım haklısın benim oğlumunda kontrolleri kalça çıkıklıpı işitme testi aşısı derken sürekli hastanedeydik zaten 3 gün fototerapi aldı yatışı oldu o süreç içinde hep oğlum için oradaydık ama aradan zaman da geçti ya benim hatırladığım öyleydi 😊

Tüm sayfalar yüklendi.