Sorum var Kizlar bir sorun olucak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde asafim kalbim tarafından oluşturulan Kizlar bir sorun olucak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 230 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bir sorun olucak
Konbuyu başlatan asafim kalbim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

asafim kalbim

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğin ilk dönemindeyim sizinde halsizliginiz oldumu benim ikinci gebeliğim oğlumda ne bı uyku ne de halsizlik yorgunluk problemi yaşamadım ama bu gebeligimde yerimden kalkamıyorum cinsiyetiyle alakası varmıdir?

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğin ilk dönemindeyim sizinde halsizliginiz oldumu benim ikinci gebeliğim oğlumda ne bı uyku ne de halsizlik yorgunluk problemi yaşamadım ama bu gebeligimde yerimden kalkamıyorum cinsiyetiyle alakası varmıdir?
Ben hamile değilim ama havalar o kadar sıcak ki benim de hiç halim yok valla elim kolum kalkmıyor gece sıcaktan uyunmuyor sabah sıcaktan durulmuyor, sizin oralar nasıldır bilmiyorum ama biziim buralarda normalde olmayan sıcaklar var nevrimiz döndü

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Her gebelik kendine özeldir canım benim oğlumda aynı bu şekildim uyu uyu günüm uyumakşa geçerdi 😂😂. Kızımda ise uykusuzluktan ağlayacaktım artık o raddeye geliyordum . Ama şuan sıcaklardan kaynaklı yine aşırı uyku ve halsizlik oluyor . Cinsiyetle bir alakas yoktur yani .

asafim kalbim

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben hamile değilim ama havalar o kadar sıcak ki benim de hiç halim yok valla elim kolum kalkmıyor gece sıcaktan uyunmuyor sabah sıcaktan durulmuyor, sizin oralar nasıldır bilmiyorum ama biziim buralarda normalde olmayan sıcaklar var nevrimiz döndü
Bizde aynı durumdayız canım bu sene gerçekten yandık aşırı bir sıcaklarla karşı karşıyayiz😀

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Cinnsiyetle alakası yok canm 3.ye hamileyim 3de birbirinden farklıydı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar