Kızlar biraz özel ama bişey sorcm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar biraz özel ama bişey sorcm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,025 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar biraz özel ama bişey sorcm
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şanseserianne

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar affınıza sığınarak bişey sorabilir miyim bende son 2 gündür göğüs ucunda kaşıntı bi de dibinde beyaz beyaz kremsi bişey ve deride hafif soyulmalar oluyor hadi soyulma mesele değilde kaşıntı beni mahvetti napabilirim kusura bakmayın valla ilçedeyim sağlık ocağından başka bişey yok sotacak kimsede yok

Sevvlslvadyn

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar affınıza sığınarak bişey sorabilir miyim bende son 2 gündür göğüs ucunda kaşıntı bi de dibinde beyaz beyaz kremsi bişey ve deride hafif soyulmalar oluyor hadi soyulma mesele değilde kaşıntı beni mahvetti napabilirim kusura bakmayın valla ilçedeyim sağlık ocağından başka bişey yok sotacak kimsede yok
Ne var bu soruda sorup öğrenmek için var bu platform ☺️ alabiliyorsan lansinoh lanolin krem al ben kullandım çok memnun kaldım alamazsan da sütünü sür oda çok iyi geliyor bak

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yüksek ihtimalle süt kanalların acılıyo bende de aynı durum var daha 26.haftadayım ama süt geliyo gebelikten öncede süt hormonum yüksekti benim sakın kaşıma krem kullan göğsünle oynama sıkma uyarılmaması lazım

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Yüksek ihtimalle süt kanalların acılıyo bende de aynı durum var daha 26.haftadayım ama süt geliyo gebelikten öncede süt hormonum yüksekti benim sakın kaşıma krem kullan göğsünle oynama sıkma uyarılmaması lazım
Herhalde canım anlayamadım son 2 gündür böyle şimdilik bişey akmıyor sadece göğüs ucumun kökünde böyle kremsi beyaz bişeyler var canım. kaşıma diyon ama ne biçim kaşınıyo valla deli olcam 😥

Şanseserianne

Kayıtlı Üye
rank
Aynı sorun bendede vardı 1 2 hafta önce böyle çıldırıyordum kaşıntıdan sokunca sızlıyordu zaten kaşıyamıyordum ılık sabunlu suyla yıkıyordum ve giydiğim südyende kaşındırıyordu kalıntı başlayınca südyende çıkarıyordum valla hava alınca azalıyordu eczaneye sorduk hamilelere doktor onayı olmadan her hangi bişey vermiyoruz demişlerdi ama şuanda azaldı 24 haftamdayım şimdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar