Kızlar bulaşık makinesine tablet koymadan çalıştırdım 😣 tableti koymayı unuttum kızlaaaar 😣😣acil cevap lütfeeen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Kızlar bulaşık makinesine tablet koymadan çalıştırdım 😣 tableti koymayı unuttum kızlaaaar 😣😣acil cevap lütfeeen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,300 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar bulaşık makinesine tablet koymadan çalıştırdım 😣 tableti koymayı unuttum kızlaaaar 😣😣acil cevap lütfeeen
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bulaşık makinesine tablet koymadan çalıştırdım 😣 tableti koymayı unuttum makineyi çalıştırdıktan 40-50 dk sonra tablet koymadığım aklım geldi ve tableti o zmaan koydum sizce doğrumu yaptım 😣😣
Temiz çıkmazsa bir tablet daha koy öyle çalıştır canım sadece sıcak suyla yıkanmış leke varsa çıkmamış olabilir.

Umayyy

Kayıtlı Üye
rank
Çok leke yok bulaşıklarda ama çalıştıktan 40-50 dakka sonra koydum ya makine tableti eritirmi tablet gözü açılır mı o zman bitanem
Deterjan kalır bence yeniden yıkamalısın
Kızlar bulaşık makinesine tablet koymadan çalıştırdım 😣 tableti koymayı unuttum makineyi çalıştırdıktan 40-50 dk sonra tablet koymadığım aklım geldi ve tableti o zmaan koydum sizce doğrumu yaptım 😣😣

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Açılmaz bence canım ilk 15 dk da filan açılıyor genelde canım bittikten sonra tekrar yıka
Mecbur öyle yapıcam artık balım 🥰yardımcı olduğun için teşekkür ederim balım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum iptal edip tekrar çalıştırdaydin. Ya
Beklettim kapıyı açtım tableti gene koydum 🤭 yıkama bittiğinde tablet içinde yoktu herlade tableti almıştı

Açılmaz bence canım ilk 15 dk da filan açılıyor genelde canım bittikten sonra tekrar yıka
İçine koydum almış tableti 🤭şans

Baktım bişey yoktu çok şükür balım 🤭şans

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar