Sorum var Kizlar burda resim nasi atiliyor ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülər tarafından oluşturulan Kizlar burda resim nasi atiliyor ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 209 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar burda resim nasi atiliyor ?
Konbuyu başlatan Gülər
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Burda resim atamiyorum nasil resim atiliyor?
Canim öncelikle uygulamadan degil googleden giris yap daha sonra aticagij resmi ekran görüntüsü al eger posta aticaksan açmış olduğun konunun altina yukleyebilirsin veya profil resmi icinde sag üst te mesaj kutusunun solunda proflie girip ordan avatar oluştur deyip ordan resmini yükleyebilirsin

Gülər

Kayıtlı Üye
rank
Canim öncelikle uygulamadan degil googleden giris yap daha sonra aticagij resmi ekran görüntüsü al eger posta aticaksan açmış olduğun konunun altina yukleyebilirsin veya profil resmi icinde sag üst te mesaj kutusunun solunda proflie girip ordan avatar oluştur deyip ordan resmini yükleyebilirsin
Yapamadim ya 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Burda resim atamiyorum nasil resim atiliyor?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yazı yazdığımız alana bu simgeye tıklayarak yapabilirsin canim

Ekli dosyalar

• IMG_20230602_233605.jpg
    IMG_20230602_233605.jpg
    342.2 KB · Görüntüleme: 29
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar