Kızlar canım çok sıkkın yine😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Kızlar canım çok sıkkın yine😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 753 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar canım çok sıkkın yine😟
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşee

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi muaneden çıktım buraya yazmak istedim doktor bebeğin ceni rahime çok yakın neredeyse yapışık dedi böyle bişey başına gelen varmı ne anlama geliyor 😟
Ayrıntılı ultrasonda plasenta aşağıda dediler 5 gün sonra başka doktora gittim kendiliginden yukarı cikmisti sen bol bol dinlen inşallah seninki de yukarı cikar

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi muaneden çıktım buraya yazmak istedim doktor bebeğin ceni rahime çok yakın neredeyse yapışık dedi böyle bişey başına gelen varmı ne anlama geliyor 😟
Sanırım bebeğin eşinden bahsediyorsun 🤷🏻‍♀️ banada aşağıdan tutunmuş dediler ama sorun yaratmaz dedi yukarı çıkar dediler rahime yakın değil dedi ama ablam da da ilk çocukta rahime çok yakındı çıkar dediler ama çıkmadı sezeryan oldu

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Sanırım bebeğin eşinden bahsediyorsun 🤷🏻‍♀️
Evet
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım🤲 Yok ama benim arkadaşımın rahmi kısaydı 27 haftalıkken doğum yaptı İnşallah senin öyle olmaz canım doktor başka bişey demedimi aydınlatması gerekti seni
Kanaman olabilir tehlikeli bi durum dedi takip etmemiz gerekiyor dedi acaba eğitim araştırmaya mı gitsem bilmiyorum ne yapcam😟

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
İstanbul'dayım canım 32.haftamdayım😟
Haftan çokmuş canım erken zamanlarda çıkma ihtimali oluyor ama eğer o şekilde olursa büyük ihtimalle sezeryan doğum olursun ablamada çıkar dediler ama çıkmadı onunda hemen hemen bitişiğindeydi kanaması çok oluyordu. Eğitim araştırma ya gitsende normal devletten farklı olmaz üniversite hastanesine sevk ettirebilsen çok iyi olur aslında belirli bi haftadan sonra kabul etmiyorlar ama belki sevk ile alabilirler

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Haftan çokmuş canım erken zamanlarda çıkma ihtimali oluyor ama eğer o şekilde olursa büyük ihtimalle sezeryan doğum olursun ablamada çıkar dediler ama çıkmadı onunda hemen hemen bitişiğindeydi kanaması çok oluyordu. Eğitim araştırma ya gitsende normal devletten farklı olmaz üniversite hastanesine sevk ettirebilsen çok iyi olur aslında belirli bi haftadan sonra kabul etmiyorlar ama belki sevk ile alabilirler
Peki teşekkürler ederim Allah razı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar