Sorum var Kızlar cevap verin korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Kızlar cevap verin korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,850 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar cevap verin korkuyorum
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canlarim karnımın alt tarafı ağrıyor bir akc saatdir bir kaç saat önce basladi geçti şimdi yine ağrıyor böyle adet ağrısı gibi 14 haftalık hamileyim
Kuzum endişe etme bende de arada oluyor ama geçmez ise ve kanama da eşlik eder ise mutlaka doktora görün

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tm kötü değil normal mi😔😢
Vallahi kuzum ben gebeliğin başından beri adet ağrısı gibi agri çekiyorum belki inanmican ama şimdi gene aynı aile hekimine gidip ara ara kalp atışlarını dinliyorum bence sende endişelendigin zaman aile hekimine gidip kalp atışını dinle bebeğin için rahatlar kuzum

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi kuzum ben gebeliğin başından beri adet ağrısı gibi agri çekiyorum belki inanmican ama şimdi gene aynı aile hekimine gidip ara ara kalp atışlarını dinliyorum bence sende endişelendigin zaman aile hekimine gidip kalp atışını dinle bebeğin için rahatlar kuzum
Çok sagol içim rahatladı biraz😔😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canlarim karnımın alt tarafı ağrıyor bir akc saatdir bir kaç saat önce basladi geçti şimdi yine ağrıyor böyle adet ağrısı gibi 14 haftalık hamileyim
Korkma kuzum o haftlr kontorle gittğimde doktorum bana bundan sonra alt krın ağrısı olmaya başlar rahmin büyüyor kanama eşlik etmediği sürece ve düzenli ağrı girmediği sürece korkma demişti eğer dinlenince geçiyor ise korkma. Mesela bende tam tersiydi her şey dinlenince geçmez haraket edince ağrılarım giderdi buda çok normal.duş filan al kendini dinle uzan biraz geçmezse yürü hangi türlü ağrım gidiyorsa öyle haraket et rabbim hayırlısı ile kucagına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Korkma kuzum o haftlr kontorle gittğimde doktorum bana bundan sonra alt krın ağrısı olmaya başlar rahmin büyüyor kanama eşlik etmediği sürece ve düzenli ağrı girmediği sürece korkma demişti eğer dinlenince geçiyor ise korkma. Mesela bende tam tersiydi her şey dinlenince geçmez haraket edince ağrılarım giderdi buda çok normal.duş filan al kendini dinle uzan biraz geçmezse yürü hangi türlü ağrım gidiyorsa öyle haraket et rabbim hayırlısı ile kucagına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Anladım tm canim sagol işte insan ister istemez korkuyor hemen 😢sagolun cansınız hepiniz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar