Sorum var Kızlar çok acil bilginize ihtiyacım var.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EbruYusuf tarafından oluşturulan Kızlar çok acil bilginize ihtiyacım var. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 524 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok acil bilginize ihtiyacım var.
Konbuyu başlatan EbruYusuf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

EbruYusuf

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 2 Aylık ve mememi emince çok hava yutuyor.Bütün emzirme pozisyonlarını denedim ama nafile.Büyük ihtimalle süt akışım hızlı olduğu için bebeğim çok hava yutuyor ve çoğu zaman tıkanıyor.Sütümü sağıp biberonla versem daha mı iyi olur bilemedim.Fikirlerinize ihtiyacım var 🙏

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebeğim 2 Aylık ve mememi emince çok hava yutuyor.Bütün emzirme pozisyonlarını denedim ama nafile.Büyük ihtimalle süt akışım hızlı olduğu için bebeğim çok hava yutuyor ve çoğu zaman tıkanıyor.Sütümü sağıp biberonla versem daha mı iyi olur bilemedim.Fikirlerinize ihtiyacım var 🙏
Canım tespitin doğru sütün tazyikli geldiği için emmeye yetisemiyordur önce elinle biraz sağ ondan sonra emzir

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Benimde sütüm akışkan bir süttü kuzum bende sagiyodum açıkçası öle daha rahat emiyordu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar