Sorum var Kızlar çok acil gelir misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde B..... tarafından oluşturulan Kızlar çok acil gelir misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 265 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok acil gelir misiniz
Konbuyu başlatan B.....
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

B.....

Kayıtlı Üye
rank
8 aylık bebeğimi yeni uyuttum sonra ağlayarak uyandı ama uykuda ağliyordu kucağıma filan alıp zor sakinleştirdim hiç böyle yapmazdı nazardan filan mı oldu ki korktum açıkçası her zamankinden farklı bir ağlamaydi karnı filan da toktu mamayı içirip yatırdım

8 aylık bebeğimi yeni uyuttum sonra ağlayarak uyandı ama uykuda ağliyordu kucağıma filan alıp zor sakinleştirdim hiç böyle yapmazdı nazardan filan mı oldu ki korktum açıkçası her zamankinden farklı bir ağlamaydi karnı filan da toktu mamayı içirip yatırdım
Cnm benimkide uykuda bir agliyir bağırıyor hiç durmuyor beşikte cikartiyom kucağımda sakinlestiriyim bende bilmiyom ne den oluyor kendi kendime diyom belki karnı ağlıyordum gazı vardır falan bende bilmiyom ya Allah yavrucuklarimizi nazarlardan saklasın kem gözlerden korusun inşallah 🙏🤲

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Benim cocugumda da bu durum cok oluyor. Annem soyler ya karni agriyordur, ya kotu bir ruya görmüştür ya da nazardandir diye. Uyutmadan once devamli uzerine ayet okuyorum bu yuzden nazar kismini eleyip karni mi agriyor ruya mi gördü kismi kaliyor. Normal icme suyunu direk cocuguna icirme karin agrisi yapar derler, suyu kaynatip sogutup icirince karin agrisi yapmazmis. Sicaklamissa da bu sekilde cocuklar aglar. Bu seceneklerden hangisinin olduguna sen evindeki duruma gore karar verebilirsin bacim. Anne olmak zor bir is vesselam ☺️

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Benim ki de kalabalığa girdiğinde aşı olduğunda falan yapıyor ben rüya görüyor diye düşünüyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Karnı ağrıyor olabilir uada kötü rüya görmüş olabilir canım. Benim oğlum bu ağlama olayını sadece aşırı sıcakladığı zama yapıyor sıcaklamış da olabilir .

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Canım bazen benim de oğlum öyle yapıyor benimki de 8 aylık kulakları ağrıyordur belki bi anda uyanıp ağlıyordur ya da dişten dolayı da olabilir sancı da olabilir yani normal bir durum her bebek yaşıyor bunu

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Benim cocugumda da bu durum cok oluyor. Annem soyler ya karni agriyordur, ya kotu bir ruya görmüştür ya da nazardandir diye. Uyutmadan once devamli uzerine ayet okuyorum bu yuzden nazar kismini eleyip karni mi agriyor ruya mi gördü kismi kaliyor. Normal icme suyunu direk cocuguna icirme karin agrisi yapar derler, suyu kaynatip sogutup icirince karin agrisi yapmazmis. Sicaklamissa da bu sekilde cocuklar aglar. Bu seceneklerden hangisinin olduguna sen evindeki duruma gore karar verebilirsin bacim. Anne olmak zor bir is vesselam ☺️
Kesinlikle katılıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar