Sorum var Kızlar çok acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezel Eslem Elvin ❤️🧿❤️ tarafından oluşturulan Kızlar çok acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 610 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok acil
Konbuyu başlatan Ezel Eslem Elvin ❤️🧿❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'
Gece yazmışsın ama merak ettim canim gittin mi doktora,ne olduğunu anladın mı.?
Gittim canım mi muayene ettiler açılma yok bı alet varmış oda o hastanede yokmuş onun sayesinde anlaşılırmis su geldiği devamlı gelmediği için onlarda anlamadı eve git sorun fizik dedi polikliniğine gitcem o test için bugün

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Beklesem bı sıkıntı olur mu ya sancım yok ordada rezil ediyorlar sonra şaşırdm şuan 😔
Beklesen bir şey olur evet eğer cidden suyun ise bebek susuz kalacaği için Allah korusun vefat eder karnında şuan rezil olman önemli değil suyun mu yiksa idrar mi onu öğrenmek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gittim canım mi muayene ettiler açılma yok bı alet varmış oda o hastanede yokmuş onun sayesinde anlaşılırmis su geldiği devamlı gelmediği için onlarda anlamadı eve git sorun fizik dedi polikliniğine gitcem o test için bugün
Hadi hayırlı haberlerle gel inşallah 🤲🏻

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı haberlerini bekliyoruz canim🌸

Birde kac haftalik hamilesin

Beklesen bir şey olur evet eğer cidden suyun ise bebek susuz kalacaği için Allah korusun vefat eder karnında şuan rezil olman önemli değil suyun mu yiksa idrar mi onu öğrenmek

Hadi hayırlı haberlerle gel inşallah 🤲🏻

Birde kac haftalik hamilesin
39+3

Tüm sayfalar yüklendi.