Kizlar çok kötüyüm 🥺🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçe Gökçek 🤰 tarafından oluşturulan Kizlar çok kötüyüm 🥺🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,305 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar çok kötüyüm 🥺🥺
Konbuyu başlatan Gökçe Gökçek 🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe Gökçek 🤰

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim eşim hayvancılık yapıyor biz Diyarbakır da yaşıyoruz eşim hayvan alıp Konya'ya gidiyor Konya'da bir çiftliğimiz var orda bakıyorlar ben 33 haftalık hamileyim eşim az önce gitti Konya'ya dedim beni de götür dedi yok senin karnım burnunda ilk defa eşimden böyle ayrı kalıyorum bide askere gitmişti evliyken ilk başlarda Allah'tan o zaman çocuk hiç yoktu şimdi bir tane 2 yaşında kızım var oda aşırı derecede babasına düşkün anlatamam akşam olunca kapının önünde durur kapıya vuruyor baba baba diye onu gördüğü zaman kız eriyip bitiyor aynı şekilde eşimde aşırı düşkün kızına ben sabahtan beri ağlamaktan mahvoldum kızımı uyandırmadim ki görmesin gittiğini yaa ben tekim kaynamam gilin evi bize çok yakın ailesi dört dörtlük her ihtiyaca varlar ama ya dogurursam eşim yanımda olmazsa diye çok korkuyorum bide 12 saatlik yol gerçekten bide bu aralar hep rüyamda bu haftamda doğum yaptığımı görüyorum içimde hep korku yaa annemlerinde evi bana yakın ama onların evi biraz soğuk diye bırakmadı dedi kendi evinin başında dur ne zaman gelirsin dedim belli değil diyor 🥺🥺🥺🥺🥺

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim eşim hayvancılık yapıyor biz Diyarbakır da yaşıyoruz eşim hayvan alıp Konya'ya gidiyor Konya'da bir çiftliğimiz var orda bakıyorlar ben 33 haftalık hamileyim eşim az önce gitti Konya'ya dedim beni de götür dedi yok senin karnım burnunda ilk defa eşimden böyle ayrı kalıyorum bide askere gitmişti evliyken ilk başlarda Allah'tan o zaman çocuk hiç yoktu şimdi bir tane 2 yaşında kızım var oda aşırı derecede babasına düşkün anlatamam akşam olunca kapının önünde durur kapıya vuruyor baba baba diye onu hordugu zaman kız eriyip bitiyor aynı şekilde eşimde aşırı düşkün kızına ben sabahtan beri ağlamaktan mahvoldum kızımı uyandırmadim ki görmesin gittiğini yaa ben tekim kaynamam bilim evi bize çok yakın ailesi dört dörtlük her ihtiyaca varlar ama ya dogurursam eşim yanımda olmazsa diye çok korkuyorum bide 12 saatlik yol gerçekten bide bu aralar hep rüyamda bu haftamda doğum yaptığımı görüyorum içimde hep korku yaa annemlerinde evi bana yakın ama onların evi biraz soğuk diye bırakmadı dedi kendi evinin başında dur ne zaman gelirsin dedim belli değil diyor 🥺🥺🥺🥺🥺
Üzülme canım Aglaman bebegını de etkiler onu dusun sen uzuldukce oda stres olur ınsallah babası gelince dogumun olur iyi dusun ıyı seyler olsun 🙏🥰

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Üzülme canım Aglaman bebegını de etkiler onu dusun sen uzuldukce oda stres olur ınsallah babası gelince dogumun olur iyi dusun ıyı seyler olsun 🙏🥰
İnşallah lütfen sizlerde dua edin doğmasın babası gelmeyene kadar ağlamaktan öldüm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah lütfen sizlerde dua edin doğmasın babası gelmeyene kadar ağlamaktan öldüm
Kızım babası gelmeyince şimdi sürekli baba baba diyecek ben daha çok kötü olurum

Kızım babası gelmeyince şimdi sürekli baba baba diyecek ben daha çok kötü olurum

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank

Dogmaz kuzum daha 33 mus 38 39 40 a kadar yolu var babası gelir o zamana merak etme sen 😄

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlar benim eşim hayvancılık yapıyor biz Diyarbakır da yaşıyoruz eşim hayvan alıp Konya'ya gidiyor Konya'da bir çiftliğimiz var orda bakıyorlar ben 33 haftalık hamileyim eşim az önce gitti Konya'ya dedim beni de götür dedi yok senin karnım burnunda ilk defa eşimden böyle ayrı kalıyorum bide askere gitmişti evliyken ilk başlarda Allah'tan o zaman çocuk hiç yoktu şimdi bir tane 2 yaşında kızım var oda aşırı derecede babasına düşkün anlatamam akşam olunca kapının önünde durur kapıya vuruyor baba baba diye onu gördüğü zaman kız eriyip bitiyor aynı şekilde eşimde aşırı düşkün kızına ben sabahtan beri ağlamaktan mahvoldum kızımı uyandırmadim ki görmesin gittiğini yaa ben tekim kaynamam gilin evi bize çok yakın ailesi dört dörtlük her ihtiyaca varlar ama ya dogurursam eşim yanımda olmazsa diye çok korkuyorum bide 12 saatlik yol gerçekten bide bu aralar hep rüyamda bu haftamda doğum yaptığımı görüyorum içimde hep korku yaa annemlerinde evi bana yakın ama onların evi biraz soğuk diye bırakmadı dedi kendi evinin başında dur ne zaman gelirsin dedim belli değil diyor 🥺🥺🥺🥺🥺
Tez zamanda kavuşursunuz insaallah cnm

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Dogarsa yapacak bırsey yok canım vakti zamanı gelmıs olur ama sen aglayıp bebegını cocugunu uzmemen lazım gider gelir ınsallah tez zamanda 🙏
İnşallah herşeyin hayırlısı olsun yinede ama son günlerde hep içimde bir sıkıntı var

İnşallah herşeyin hayırlısı olsun yinede ama son günlerde hep içimde bir sıkıntı var
Şimdi bir yasin okuyum eşime kazasız belasız gidip gelsin

Beyza Fırat

Kayıtlı Üye
rank
Canım seni çok iyi anlıyorum benim eşim de dün gitti dünden beri gözlerim onu arıyor hiç bişey gözümde yok 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar