Sorum var Kizlar cok mrk ediyorum yasayan var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Berkantin annesi tarafından oluşturulan Kizlar cok mrk ediyorum yasayan var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 399 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar cok mrk ediyorum yasayan var mi
Konbuyu başlatan Berkantin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam güzel anneler 22+2 deyim 2 haftadır aşırı saçlarım dökülüyor öyle böyle değil çevremde kız bebekler annelerini tanırken kas kirpik sac dökülür diyorlar bu haftalarda yaşayan var mı böyle durum
Kuzum demir ywda vitamin eksikligin vardır kan değerlerine baktır ama hormonlar dan dolayı normaldir diye biliyorum. Benim de gebelikten dökülüyordu ama aşırı kansızdim ilaç takviyesi alınca düzeldi

Selam güzel anneler 22+2 deyim 2 haftadır aşırı saçlarım dökülüyor öyle böyle değil çevremde kız bebekler annelerini tanırken kas kirpik sac dökülür diyorlar bu haftalarda yaşayan var mı böyle durum
Canım benim saçım da çok dökülüyordu gebe iken kesmiştim hiç dökülmedi şu an herhalde kızım Beren tanıdığı için avuçlarla dökülüyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hormonlardan dolayı saç dökülmesi oluyor canım ama en önemli nedeni vitamin eksikliği demir ve b 12 vs. İlaç kullanıyorsundur ama yeterli gelmiyor demek ki beslenmene dikkat et

Nezihe Çiçek

Kayıtlı Üye
rank
Bende 22 haftalığım şuan benimde çok dökülüyor saçlarım ama bebeğim erkek net bir şekilde gördük 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar