Sorum var Kizlar cok sinirliyim.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tutu tarafından oluşturulan Kizlar cok sinirliyim. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,309 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar cok sinirliyim.
Konbuyu başlatan Tutu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tutu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar 23+2 haftalik hamileyim. Nerdeyse herseye tepki veriyorum cok sinirleniyorum. Cildirmak uzereyim litfen biriniz bana guzel yorum atin
Hormonlardan kuuzm hep olabildiğince sakin olmaya çalış yaptığın sinir stres miniğede yansır

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Tutu

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelik hormonları canım benimde bütün hamileliğim hep sinirli geçti sakin kalmaya çalış sonra hepsi geçiyor
Keske hic yasanmasa boyle birsey cildirmak uzereyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum hepsi hormonlardan kaynaklı bende de sinir cok her şeye sinirleniyorum doğumdan sonra geçer inşaallah 🙏
İnsallah canim

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 23+2 haftalik hamileyim. Nerdeyse herseye tepki veriyorum cok sinirleniyorum. Cildirmak uzereyim litfen biriniz bana guzel yorum atin
Sakin ol canım cidden sanırım bütün gebelerde bu yaşanıyor belkide burada post bile açmışımdır aşırı sinirliyim aşırı duygusalım tarzında. Hepsi hormonların suçu sen sakin ol bebeğini düşün okşa onu sev bak nasıl iyi gelir bide çık yürüyüş yap bence 😍😍☺️☺️

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Sakın kal kuzum bende hamileligim boyunca çok sinirliydim eşimle hep kavga wdiyordum ağlıyordum sinirim çocuğuma yansıdı simdi de o çok sinirli simdi eşimle kavga ediyorum hep senin yüzünden böyle oldu diye 😆😆

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Keske hic yasanmasa boyle birsey cildirmak uzereyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsallah canim
Aynen canım keşke ama fazla sinir rahimde kasılma yapıyor bunu bil canım birde çocuğunda stres oluyor benim bu 3. Gebeliğim 2 sinde hep sinir doluydum çocuklarım öyle inatçı dediğim dedik oldular ki şuan baş edemiyorum umarım buda öyle olmaz diyorum hep

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar