Sorum var Kizlar çok zor Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asdhvfhb tarafından oluşturulan Kizlar çok zor Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,360 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar çok zor Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah
Konbuyu başlatan Asdhvfhb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asdhvfhb

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 32+2deyim hamileliğim boyunca en zorlandığım günlerimi yaşıyorum bu beni çok korkutuyor doğuma kadar rabbim dayanma gücü verir inşallah kaburgaların belim sırtım aşırı derece de ağrıyor ve aciyor bazen dayanamicak hal alıyor geceleri uyuyamıyorum kaşıntılarım çok fazla birde bu aralar iştahım hiç yok yiyemiyorum hep tok gibiyim benim yaşadıklarımı yaşayanlar varmı sizler ne durumdasınız

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 32+2deyim hamileliğim boyunca en zorlandığım günlerimi yaşıyorum bu beni çok korkutuyor doğuma kadar rabbim dayanma gücü verir inşallah kaburgaların belim sırtım aşırı derece de ağrıyor ve aciyor bazen dayanamicak hal alıyor geceleri uyuyamıyorum kaşıntılarım çok fazla birde bu aralar iştahım hiç yok yiyemiyorum hep tok gibiyim benim yaşadıklarımı yaşayanlar varmı sizler ne durumdasınız
cnm ben ayni durumu 26 haftalıkken basladim yasamaya yeni yani ne siginabiliyorum nede nefes alabiliyorum oturunca kalkamıyorum kalkınca dolaşamiyorum cok zor donem geçiriyorum akinti enfeksiyon koku hic bitmiyor 5 kere hastane de yattim riskten ve simdi de son günlerimmis gibi geliyor bana surekli kalbim sıkışıyor panik olmaya başladım iyice 3. gebeliğim fakat ilkmis gibi ayni her gün ayri birsey çıkıyor Allah in izni ile ins sag salim yavrumu kucagima alırım butun annelere de almak nasip olur ins tatlim😔💓

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
cnm ben ayni durumu 26 haftalıkken basladim yasamaya yeni yani ne siginabiliyorum nede nefes alabiliyorum oturunca kalkamıyorum kalkınca dolaşamiyorum cok zor donem geçiriyorum akinti enfeksiyon koku hic bitmiyor 5 kere hastane de yattim riskten ve simdi de son günlerimmis gibi geliyor bana surekli kalbim sıkışıyor panik olmaya başladım iyice 3. gebeliğim fakat ilkmis gibi ayni her gün ayri birsey çıkıyor Allah in izni ile ins sag salim yavrumu kucagima alırım butun annelere de almak nasip olur ins tatlim😔💓
Kıyamam Allah yardımcın olsun çok zor gerçekten çok zor inşallah sağ Salim kucağımıza alırız hepimiz cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 kaşıntı için doktoruna söyle karaciğer enzimlerşne bakılsın canım soğuk su kompresi yap biraz iyi gelir kaşıntıya rabbim yardımcın olsun
Kızlar 32+2deyim hamileliğim boyunca en zorlandığım günlerimi yaşıyorum bu beni çok korkutuyor doğuma kadar rabbim dayanma gücü verir inşallah kaburgaların belim sırtım aşırı derece de ağrıyor ve aciyor bazen dayanamicak hal alıyor geceleri uyuyamıyorum kaşıntılarım çok fazla birde bu aralar iştahım hiç yok yiyemiyorum hep tok gibiyim benim yaşadıklarımı yaşayanlar varmı sizler ne durumdasını

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Bu 3uncu doğumlar mi zor canım bende bu doğumda bittim resmen 2 buçuk aylik olduk şükür ama doğum sonrası beni benden aldı hamilelik sürecinde oyle

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allah'ım yardımcın olsun canım ben gebeliğin başından beri sırt ağrısı çekiyorum

Bende 28haftaya girdim ama belim çok fena belimden bacağıma vuruyor ne biçim oturduğum yerden aşırı zor kalkıyorum yürüyemiyorum of of

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Bu 3uncu doğumlar mi zor canım bende bu doğumda bittim resmen 2 buçuk aylik olduk şükür ama doğum sonrası beni benden aldı hamilelik sürecinde oyle
doğum yaptın mı yani cnm nasil Di peki dogumun kolay mydi

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım sırt bel ağrıları için YouTube de hamile egzersizleri var onları yapmaya çalış çok işe yarıyor tabi kendini zorlamadan sürekli oturup yatmaktan her yerimiz ağrıyor benim de öyle Allah sağlık şifa versin 💞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar