Sorum var Kızlar covit oldum moralim çok bozuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze🌸 tarafından oluşturulan Kızlar covit oldum moralim çok bozuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,020 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar covit oldum moralim çok bozuk
Konbuyu başlatan Gamze🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Pınarrrrrrr

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İyi geceler kızlar covit olduğumu öğrendim şimdi.Daha çok küçük bebeğim 5haftalk İnşallah tutunur dayanır bebeğim değil mi😣
Ben dün gece bıraz ateşlendim eklem ağrılarım var o kadar hafif atlatıyorm aşılıydm.Şuan tek düşündüğümüz bebeğim
Geçmiş olsun canım Rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah 🤲

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar covit olduğumu öğrendim şimdi.Daha çok küçük bebeğim 5haftalk İnşallah tutunur dayanır bebeğim değil mi😣
Ben dün gece bıraz ateşlendim eklem ağrılarım var o kadar hafif atlatıyorm aşılıydm.Şuan tek düşündüğümüz bebeğim
Çok geçmiş olsun inşallah hem sen hem bebeğin etkilenmeden atlatırsın ve biran evvel çıkıp gider vücudundan 🥺🤲🤲 bu arada hastane ile konuştun mu gebelikte korona olanlara kan sulandırıcı falan veriliyor. Tekrardan çok çok geçmiş olsun bol bol meyve sebze ye sıvı tüket dinlen 😟

Gamze🌸

Kayıtlı Üye
rank
geçmiş olsun canım inşallah bebğine hiç birşey olmadan hissetmeden atlatırsın bol bol vitaminli şeyler yemeye çalış
Teşekkür ederim canım iyi beslenmeye çalışıyorum inşallah atlatırız
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aminn inşallah canım sağolun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aminn inşallah canım sağolun
Çok geçmiş olsun inşallah hem sen hem bebeğin etkilenmeden atlatırsın ve biran evvel çıkıp gider vücudundan 🥺🤲🤲 bu arada hastane ile konuştun mu gebelikte korona olanlara kan sulandırıcı falan veriliyor. Tekrardan çok çok geçmiş olsun bol bol meyve sebze ye sıvı tüket dinlen 😟
Şimdi sayfadan gördüm kan sulandırıcı olayını da .biraz önce e nabız'da gördüm ben pozitif olduğumu yarın filasyn ekibi arar herhalde

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım. İlaç kullanamazsın malesef bol sıvı al su özellikle c vitamini kuruyemiş bol tüket sade sodaya limon sıkıp iç. Günde 3 4 kere ağzına burnuna tuzlu su çek. Aşında varmış. Hafif atlatırsın inşallah 🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım rabbim yardımcın olsun inşaallah

Gamze🌸

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar