Kizlar cuma günü hadi bim'e koşalım 🤭🤭🤭😅😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlar cuma günü hadi bim'e koşalım 🤭🤭🤭😅😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,283 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kizlar cuma günü hadi bim'e koşalım 🤭🤭🤭😅😅
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar cuma günü bim'e bebek oyuncaklarindan tut ilk adım kitaplarindan oyun halısı ana kucağı daha neler neler alacaklar kaçırmasın 🤭🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Screenshot_20221024-145320_Samsung Internet.jpg

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Vallha hepsine bakıyorum mervem kafama yatanı alıyorum ama bimden oyun halısına bi bakıcam inetenetle aynı fiyatta şuan
Sen onu bunu bırakta nasılsınız yuşa nasil sen nasilsin
Ben oyun halısını letgodan aldım sıfır gibi 100 tl ye kutusundaydı daha. Yuşa Han iyi şükür kudurmaya başladı birtek öksürük kaldı haftaya randevumuz var ciğer filmi çekilecek. Benimde sırt ve baş ağrısı devam ediyor ne zaman geçer hiçbir fikrim yok

Kizlar cuma günü bim'e bebek oyuncaklarindan tut ilk adım kitaplarindan oyun halısı ana kucağı daha neler neler alacaklar kaçırmasın 🤭🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ekli dosyayı görüntüle 2721
Şu zeka kartları ahşap oyuncaklar gerçekten gerekli mi bilemiyorum yani kendi başına oturup onunla oynayan bebekler var mı merak ediyorum. Ama oyun halısı ana kucağı ilk adım mama sandalyesi gibi şeyler için hamile annelere tavsiyem -daha erken demeden alın çünkü bebekler doğunca zaman inanılmaz hızlı geçiyor bı bakmişsin yemek yemeye başlamış bı bakmışsin yürümek istiyor

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar