Kızlar daha yeniyim ve ilk gebeliğim bana aranızda deneyimli annecikler arkadaş olabilirmi yaşadığınız zorlukları anlatında tanışalım 🤗🌹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Nazzlı tarafından oluşturulan Kızlar daha yeniyim ve ilk gebeliğim bana aranızda deneyimli annecikler arkadaş olabilirmi yaşadığınız zorlukları anlatında tanışalım 🤗🌹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,718 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar daha yeniyim ve ilk gebeliğim bana aranızda deneyimli annecikler arkadaş olabilirmi yaşadığınız zorlukları anlatında tanışalım 🤗🌹
Konbuyu başlatan Nazzlı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadik

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tanışalım deneyimlerinizi anlatın ben daha yeni ve 4.5 aylık hamişim tecrübesizim aranızda tecrübeli anneler çoktur neler yaşadınız neler dediler de doğru çıkmadı tanışalımmm annecikler hadi gelin 🤗🌹😊
Hoşgeldin canım bende 16+5 günlük hamileyim ikinci gebeligim bir oğlum var henüz karnımdaki sıpa kizmi erkekmi öğrenemedim 😁 ilk gebeligimde düşük riskim vardı 6 ay boyunca yattım almaya kalktılar kanamam çok olduğundan dolayı ama yinede almirmadim şuan 4 buçuk yaşında 🥰 kesede hirizonal bant var dediler eline ağzına yapışır eli olmaz kolu olmaz dediler 36 haftada iç kanama geçirdim eşi erken düşmüştü kuvezde kaldı sarılık oldu ama herşey geride kaldı ikinciyi yapmakta hep korkulu yaklaştım fakat kendi cabalariyla ne kadar dikkat etsekde çıktı geldi 😁 şükür ilk gebeligimde yaşadığım şeyleri bunda yaşamadım herşey yolunda tek endişem oğlumda çoklu protein alerjisi vardı emziremedjm bile diyet mamalarla büyüdü hep içimde kaldı bunu inşallah emzirebilirim alerjisi olmaz benim hikayemde bu senin hamileliğin nasıl gidiyor 🤗

Nazzlı

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hoşgeldiniz aramıza🤗
Merhaba hoşbuldukkk❤️🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoşgeldin canım bende 16+5 günlük hamileyim ikinci gebeligim bir oğlum var henüz karnımdaki sıpa kizmi erkekmi öğrenemedim 😁 ilk gebeligimde düşük riskim vardı 6 ay boyunca yattım almaya kalktılar kanamam çok olduğundan dolayı ama yinede almirmadim şuan 4 buçuk yaşında 🥰 kesede hirizonal bant var dediler eline ağzına yapışır eli olmaz kolu olmaz dediler 36 haftada iç kanama geçirdim eşi erken düşmüştü kuvezde kaldı sarılık oldu ama herşey geride kaldı ikinciyi yapmakta hep korkulu yaklaştım fakat kendi cabalariyla ne kadar dikkat etsekde çıktı geldi 😁 şükür ilk gebeligimde yaşadığım şeyleri bunda yaşamadım herşey yolunda tek endişem oğlumda çoklu protein alerjisi vardı emziremedjm bile diyet mamalarla büyüdü hep içimde kaldı bunu inşallah emzirebilirim alerjisi olmaz benim hikayemde bu senin hamileliğin nasıl gidiyor 🤗
Ay çok üzüldüm senin adına rabbim oğluna uzun uzun ömürler versin inşallah karnındaki bebişede sağlıkla sıhhatle doğup büyümeyi ve biran önce kucağına almayı nasip etsin yüce rabbim bende 19 haftalık hamileyim bu zamana kadar herşey güzel iyiydi geçen gün doktor kontrolüne gidene kadar taki ultrasona girdim bebek ters duruyo dedi hiçbir riskin yok bebeğin de gayet sağlıklı dedi maşallah suphanallah ama ters duruyo dedi benimde Allah nasip ederse oğlum olucak inşallah düşük riskin yok ama olmasın sıkı sıkı tutunsun diye de doktor progestan verdi onu kullanıyorum şimdi anne olmak zor Allah için çok şeyler söyleyip Anna yüreğimizi hoplatıyolar valla benimde ilk bebeğim rabbim nasip etsinde hepimiz bütün hamişler alalım evlatlarımızı kucaklarımıza inşallah sorunsuz sıkıntısız dua edicem sen ve bebeğin için güzel güzel emzire bilesin sıkıntı çekmeden doğum yapabilesin diye 🤗❤️🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoşgeldin cnn aramıza bende 32+4 deyim 3.sezeryanim ol ucak bakalım gün sayiyoruz artik
Ay hadi inşallah canım benim Allah sağlıkla sıhhatle güzel bir şekilde bebeğini kucağına almayı nasip etsin hoşbulduk bu arada 🤗🤗🌹

Son düzenleme:

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tanışalım deneyimlerinizi anlatın ben daha yeni ve 4.5 aylık hamişim tecrübesizim aranızda tecrübeli anneler çoktur neler yaşadınız neler dediler de doğru çıkmadı tanışalımmm annecikler hadi gelin 🤗🌹😊
Canım merhaba öncelikle hayırlı olSun bebiş sağ salim almayı nasip etsin Rabbim bende ikinci gebeliğim 36+1 haftalık hamileyim bir an önce doğurmak istiyorum ilk kızımda 2 yaşına girecek 22 yaşındayım 18nyasinda evlendim bir daha da 5 6 yıl çocuk yapmayı asla düşünmüyorum çok yoruldum hamile kaldığımi öğrendiğimde kızım 1 yaşına yeni girmişti ve hastaydı zaten kalbinden sıkıntıliydi ameliyat olmuştu 2 kere şuan çok iyi maşallah yani yinede rabbimin bir bildiği varmış demkki ekmeği varmış dünyada

Emir'in Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hoşgeldiniz benimde ikinci hamileliğim 25 haftalık hamileyim her çocuk farklı oluyor canım maalesef ne o anlattıkları nede okudukların çıkıyor. Sağlıklı, huzurlu, stressiz ve koliksiz bebislerimiz olsun inşallah 🤩

Hilal❤️hasan

Kayıtlı Üye
rank
Hoşgeldin canım bende 24+5 haftalık hamileyim benimde ilk hamileliğim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar