Kızlar devlet hastanesine oglumu alırlarmı aceba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Kızlar devlet hastanesine oglumu alırlarmı aceba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 845 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar devlet hastanesine oglumu alırlarmı aceba
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar devlet hastanesinde dogum yapacam Allahın izniyle sezeryan ama hani dogumhanenşn önünde bekleme yeri Varya aceba oglum 6 yaşında diyorum annemle gelse kardeşini görse izin verirlermi

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Dogum haneye almıyorlar ama kapısında bekleyebılıyorlar canim ben ozelde yaptım dogumu kapıda bekledi dogum yapacagan zaman odan hazırlanıyor zaten oradada bekleyebilir

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Dogum haneye almıyorlar ama kapısında bekleyebılıyorlar canim ben ozelde yaptım dogumu kapıda bekledi dogum yapacagan zaman odan hazırlanıyor zaten oradada bekleyebilir
Dün görümcem dedi hepimiz gelelim bekleriz seni
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pandemiden ötürü refakatçi dışında özel hastane bile kimseyi almıyor diye biliyorum kuzum
Cnm dün görümcem dedi gelsinler bekleme odasından beklesinler

Pandemiden ötürü refakatçi dışında özel hastane bile kimseyi almıyor diye biliyorum kuzum
Cnm dün görümcem dedi gelsinler bekleme odasından beklesinler

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar devlet hastanesinde dogum yapacam Allahın izniyle sezeryan ama hani dogumhanenşn önünde bekleme yeri Varya aceba oglum 6 yaşında diyorum annemle gelse kardeşini görse izin verirlermi
Yeğenime izin vermişlerdi gidip gördü çıktı ama güvenlikçi anlayışlı biriydi size öyle biri denk gelse alır belki canım oğlun kiminle bekliyorsa söylesinler ortam sakinken alırlar belki

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Almazlar canım eşime bile sadece bir kere izin verdiler bizi görmek için doğumdan sonra

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Almazlar canım eşime bile sadece bir kere izin verdiler bizi görmek için doğumdan sonra
O zaman hiç götürmim görümcem dedi dün eşimde dedi sen bacıma bakma bide almazlar uzak hastane rezil olurlar

Benim doğumumda ailem hepsi kapıda beni bekledi 3 yaşındaki kızım dahil 20 gün önce doğum yaptım devlette
Hıı cuma günü bi sorum

Benim doğumumda ailem hepsi kapıda beni bekledi 3 yaşındaki kızım dahil 20 gün önce doğum yaptım devlette
Hıı cuma günü bi sorum

Yeğenime izin vermişlerdi gidip gördü çıktı ama güvenlikçi anlayışlı biriydi size öyle biri denk gelse alır belki canım oğlun kiminle bekliyorsa söylesinler ortam sakinken alırlar belki
İnşAllah canım

İnşAllah canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar