Kızlar dış mi çıkarıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kızlar dış mi çıkarıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,896 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar dış mi çıkarıyor
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼
Kızlar bikacgun sonra 4 aylık olucak bebeğim ishal ne bulursa ağzına sokuyor oyuncak felan ne bulursa oyuncak vermiyorum o yüzden iki elini birden sokuyor ağzından çıkarmıyor çekiyorum gene aynı bide çok salya akıyor bı bakarmisiniz tecrübeli anneler dış çıkarıyor olabilir mi
Yani canım artık dişleri kaşınır normal ama zannetmiyorum daha diş çıkartmaz bizde 4 aylıkken başladık şu an 9,5 aylık daha bisey yok

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bikacgun sonra 4 aylık olucak bebeğim ishal ne bulursa ağzına sokuyor oyuncak felan ne bulursa oyuncak vermiyorum o yüzden iki elini birden sokuyor ağzından çıkarmıyor çekiyorum gene aynı bide çok salya akıyor bı bakarmisiniz tecrübeli anneler dış çıkarıyor olabilir mi
Annesiiiiiii😍😍😍😍hadi hayırlı olsun alihanimin disleri patlayacakkk😍😍benim kizim da 4 aylikken cikarmisti ayni boyleydi bizimde😇

Sonikiüç

Kayıtlı Üye
rank
Oy masallah 😍 benim yeğenim de böyle ishaldi 7,5 aylık ablam diş diye düşündü başta ama salgın varmış dikkat edin. Gün içinde ishali artarsa bi doktora görünün bence

Cam çay bardağıyla hafif vur çıt çıt sesi gelirse çıkıyordur. Annem öyle yapıyordu 😁
Canim elinle baktım yok bişey 😆😆
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani canım artık dişleri kaşınır normal ama zannetmiyorum daha diş çıkartmaz bizde 4 aylıkken başladık şu an 9,5 aylık daha bisey yok
Demekki aylar öncesinden başlıyor belirtiler o zaman 🤔yarın ben bı sağlık ocağına gideyim de ishali bı sorayım doktora

Annesiiiiiii😍😍😍😍hadi hayırlı olsun alihanimin disleri patlayacakkk😍😍benim kizim da 4 aylikken cikarmisti ayni boyleydi bizimde😇
Gerçekten mi kuzum peki böyle olduktan nekadar sonra çıktı ateş felan yok sadece ishal aşırı salya var bide ağzına ne bulursa sokuyor 🥰😘

Oy masallah 😍 benim yeğenim de böyle ishaldi 7,5 aylık ablam diş diye düşündü başta ama salgın varmış dikkat edin. Gün içinde ishali artarsa bi doktora görünün bence
Yrin sağlık ocağına bı götüreyim canım ishal olunca korktumda azcik su felan kaybeder Allah korusun

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kuzum benim yerim onun dişlerini 😘😁
Ama sanmıyorum diş eti beyazlar ve hafif şişerse bilki diş çıkarıyor. Ali de sürekli ağzına birşeyler koyuyor du ama dişten değil bence . Bizimki tam altıncı ayında çıkardı dişlerini eğer dişi kaşınıyor sa sürekli kaşımak isteyecektir emzik tutuyorsa emziğini ısırmasından anlarsın canım. Bide Alihan'ın dişleri çıkıyorsa emmek istemicek tir. İnşallah bu süreç geldiğinde ağrısız atlatır. Ali'nin üç aydır dişleri çıkıyor yirmi gün oldu ön üst dişleri şişmiş çıkmak bilmiyor dünden beri rahatsız ateşi falan kalkıyor doktora götürdüm enfeksiyon kapmış dedi sende lütfen bu süreçte dikkatli ol birşeyler ağzına koymasına izin verme👍🤗

Kuzum benim yerim onun dişlerini 😘😁
Ama sanmıyorum diş eti beyazlar ve hafif şişerse bilki diş çıkarıyor. Ali de sürekli ağzına birşeyler koyuyor du ama dişten değil bence . Bizimki tam altıncı ayında çıkardı dişlerini eğer dişi kaşınıyor sa sürekli kaşımak isteyecektir emzik tutuyorsa emziğini ısırmasından anlarsın canım. Bide Alihan'ın dişleri çıkıyorsa emmek istemicek tir. İnşallah bu süreç geldiğinde ağrısız atlatır. Ali'nin üç aydır dişleri çıkıyor yirmi gün oldu ön üst dişleri şişmiş çıkmak bilmiyor dünden beri rahatsız ateşi falan kalkıyor doktora götürdüm enfeksiyon kapmış dedi sende lütfen bu süreçte dikkatli ol birşeyler ağzına koymasına izin verme👍🤗
Geçmiş olsun canım 🥰 eline oyuncak felan vermiyorum canım sert oyuncaklar acıtır diye bı dış kasiyici alayım oyuncak gibi onu vereyim bari nede olsa ağzına sokuyor. Benimki mama içiyor canım ama böyle biberonda sona gelmeye yakın ağzında geveliyor öyle içiyor

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebekler 4 aydan baslar diş cıkarma süreci uzun bi süreçtir. Bi bakarsın dilker alttan gözükür beyaz beyaz ama patlaması bi ayı bulur bazende bi bakarsın patlamış. İlk dişler zordur her zaman. Bebek küçük olunca dayanamaz dişin verdiği acıya hani bizde öle değil miyiz zaten 😔bi çay kasıgı calpol verip rahatlatabikirsin bebeğini. Ah gercekten annelik cok zormuş bekarken hayat ne hoş muş 😜

Canim elinle baktım yok bişey 😆😆

Demekki aylar öncesinden başlıyor belirtiler o zaman 🤔yarın ben bı sağlık ocağına gideyim de ishali bı sorayım doktora

Gerçekten mi kuzum peki böyle olduktan nekadar sonra çıktı ateş felan yok sadece ishal aşırı salya var bide ağzına ne bulursa sokuyor 🥰😘

Yrin sağlık ocağına bı götüreyim canım ishal olunca korktumda azcik su felan kaybeder Allah korusun
Canım daha benim kız çıkartmadı ama sen ishali için bence de bi doktora götür belki ilac verir

Tüm sayfalar yüklendi.