Kızlar dişimi çekdirdim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Kızlar dişimi çekdirdim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,464 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar dişimi çekdirdim
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş
Selam kızlar dişim agrıyordu ya tedavi yapalım dedi bi doktor derman felan koydu yumşak dolgu yapdı. Yine agrırsa çirk var demişdi. Yine agrıdı dün saat gece 10 da doktor aradık bulamadık. Bu gün gitdim başqa doktora 6 aylık hamileyim dedi olur çekmek dedi. 4 defa iyne yapdı. Diş çıkmıyordu resmen. Kötüyünden 4 başlı diş çıkdı. Şimdi resmen agrıyor. Yani diş çekiyorlar gebelikde bu aylarda. Paylaşmak istedim😇

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar dişim agrıyordu ya tedavi yapalım dedi bi doktor derman felan koydu yumşak dolgu yapdı. Yine agrırsa çirk var demişdi. Yine agrıdı dün saat gece 10 da doktor aradık bulamadık. Bu gün gitdim başqa doktora 6 aylık hamileyim dedi olur çekmek dedi. 4 defa iyne yapdı. Diş çıkmıyordu resmen. Kötüyünden 4 başlı diş çıkdı. Şimdi resmen agrıyor. Yani diş çekiyorlar gebelikde bu aylarda. Paylaşmak istedim😇
Geçmiş olsun Allah kurtarmış bi dertten darısı diğerlerine inşallah☺️😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar