Sorum var Kızlar doğum için gün ne zaman vermeye başlıyor dr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Kızlar doğum için gün ne zaman vermeye başlıyor dr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,259 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğum için gün ne zaman vermeye başlıyor dr
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'
Ben 27 haftaya giriş yaptım cok sukur 26 bitti elhamdülillah acaba ne zaman söyler su gün bekliyoruz diye
Cok heyecanlıyım ya ilk bebek ya günler geçmiyor son 97 gün uygulamaya göre

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 17. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık turp büyüklügünde.
Bebek eklemlerini ve iskelet sistemini kolayca hareket ettirir. kordon büyür, uzar ve daha kalın hale gelir. Bel ve bacak ağrılarını azaltmak için yarım topuklu ayakkabılar giymek gerekir. Rüya görmede artış olur. eğer amniyontez gerekli ise en uygun zaman
Bebeğinizin boyu yaklaşık 18 cm ağırlıgı 150 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben 27 haftaya giriş yaptım cok sukur 26 bitti elhamdülillah acaba ne zaman söyler su gün bekliyoruz diye
Cok heyecanlıyım ya ilk bebek ya günler geçmiyor son 97 gün uygulamaya göre
Eğer sezeryan ise 40 hafta olmadan 4 5 hafta önce gün veriyorlar ama normsl doğum ise kuzum 42. Haftaya kadar bekleyebiliyorlsr sancı ve açılma durumuna göre doktorum geçen hafta bana tahmini doğum 37. Hafta ve 41. Hafta arası olur dedi artık paşaya kalmış bir şey şükür bizim de 16 gün kaldı 🤭🤭

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
Daha var cnm Bn 30 haftalık olacam yarın 32 haftada gün veriliyormuş bnm sezaryan
Hımmm sağlıklı olsun da insalalh
Ama insan merak etmiyor degil heyecan stres vs oluyor :)
Suan lık düşüncem normal doğum
Olur mu bilmem ama benim boyum 1.48 kilom suan 73.50
7. Aya girdim
Hamile kalmadan önce cok kiloluydum 79 a dayanmıştım 67 e kadar düşmüştüm cok sukur
Sizce bu gidişle normal doğum olur mu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eğer sezeryan ise 40 hafta olmadan 4 5 hafta önce gün veriyorlar ama normsl doğum ise kuzum 42. Haftaya kadar bekleyebiliyorlsr sancı ve açılma durumuna göre doktorum geçen hafta bana tahmini doğum 37. Hafta ve 41. Hafta arası olur dedi artık paşaya kalmış bir şey şükür bizim de 16 gün kaldı 🤭🤭
Ay canım saglıkla insallah gelsinler :) masallah ya bana şimdiden heyecan stres bastı
Sana zaman hiç geçmez :)

Bebek eklemlerini ve iskelet sistemini kolayca hareket ettirir. kordon büyür, uzar ve daha kalın hale gelir. Bel ve bacak ağrılarını azaltmak için yarım topuklu ayakkabılar giymek gerekir. Rüya görmede artış olur. eğer amniyontez gerekli ise en uygun zaman

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hımmm sağlıklı olsun da insalalh
Ama insan merak etmiyor degil heyecan stres vs oluyor :)
Suan lık düşüncem normal doğum
Olur mu bilmem ama benim boyum 1.48 kilom suan 73.50
7. Aya girdim
Hamile kalmadan önce cok kiloluydum 79 a dayanmıştım 67 e kadar düşmüştüm cok sukur
Sizce bu gidişle normal doğum olur mu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay canım saglıkla insallah gelsinler :) masallah ya bana şimdiden heyecan stres bastı
Sana zaman hiç geçmez :)
Geçmiyor valla kuzum 🤭🤭 1 gün 1 ay gibi resmen rabbim sağ salim vaktinde kucağımiza almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar