Kızlar doğum sigortası yaptıran var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kızlar doğum sigortası yaptıran var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 834 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğum sigortası yaptıran var mı
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bi arkadaşın tanıdığı özelde doğum yapmış başta doğum sigortası yaptırmış 1 milyar ödemiş . Sonrasında ne tahlile ne muayeneye ne doğum parasına 1 tl vermeden hastaneden çıkmış varmı böyle yaptıran. Hamileyken de oluyor diyen var olmuyor diyen var bilginiz var mı acaba nasıl yapılıyor

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bi arkadaşın tanıdığı özelde doğum yapmış başta doğum sigortası yaptırmış 1 milyar ödemiş . Sonrasında ne tahlile ne muayeneye ne doğum parasına 1 tl vermeden hastaneden çıkmış varmı böyle yaptıran. Hamileyken de oluyor diyen var olmuyor diyen var bilginiz var mı acaba nasıl yapılıyor
Dur bu konuyu bende bir arastiriyim annelik sigortası hastanede dediler İndirim biraz oluyor diyorlar henüz daha görmedim ama duyduğum iyi oldu arastirirm baklaim nasıl birseymis

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Dur bu konuyu bende bir arastiriyim annelik sigortası hastanede dediler İndirim biraz oluyor diyorlar henüz daha görmedim ama duyduğum iyi oldu arastirirm baklaim nasıl birseymis
Ya bende öğrenmeye çalışıyorum canım eşimle sorduk hastanede sigorta bölümünde 2 salak kız vardı bi halt bildikleri yok dikmişler oraya sinir olduk bisey öğrenemedik

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ya bende öğrenmeye çalışıyorum canım eşimle sorduk hastanede sigorta bölümünde 2 salak kız vardı bi halt bildikleri yok dikmişler oraya sinir olduk bisey öğrenemedik
Annelik sigortası var ameliyatlarda kuvezde yatış da indirim oluyormus tahliller hariç googleden şimdi baktım hamilelik sigortası bir tuhaf yüksek miktarda para istiyor anlamadım gitti

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-10-12-20-34-45-598_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-10-12-20-34-45-598_com.android.chrome.jpg
    433.9 KB · Görüntüleme: 88

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Annelik sigortası var ameliyatlarda kuvezde yatış da indirim oluyormus tahliller hariç googleden şimdi baktım hamilelik sigortası bir tuhaf yüksek miktarda para istiyor anlamadım gitti
Bende baktım kuzum bu değil ya benim dediğim kız yaptırmış 1 milyar civari odemis baska da tek kurus harcamamis ondan istyorum bende🤣

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Keşke öyle bi sigorta olsa

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Öyle varsa bende buliyim bakıyorum da Google amca öyle birşey yazmıyor 😀 bnm iki gün yatış sezeryan 3 milyar olucak bu dediğini bulsam bende daha uyguna olurdu
Bakalım eşime dedim ara sigortacıları da sor bi diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum ki canım özelde burda biri yaptırmış bende onu bulmaya çalışıyorum benim gittiğim hastanede yaptırmışlar
Bu doğum sigortası devlet hastanesinde oluyor mu benim dktorum çok iyi değiştirmek istemiyorum eşimden yararlananlardami yaptırma biliyor acaba

Bilmiyorum ki canım özelde burda biri yaptırmış bende onu bulmaya çalışıyorum benim gittiğim hastanede yaptırmışlar
Bu doğum sigortası devlet hastanesinde oluyor mu benim dktorum çok iyi değiştirmek istemiyorum eşimden yararlananlardami yaptırma biliyor acaba

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bakalım eşime dedim ara sigortacıları da sor bi diye

Canm alırsan bir haber bizide haber et bari bende arastiryim eşim gelsin onlada konusucam belki ilgilenen bir tanıdığı vardır

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canm alırsan bir haber bizide haber et bari bende arastiryim eşim gelsin onlada konusucam belki ilgilenen bir tanıdığı vardır
Evet eşlerimize soralım haberleşelim kuzum

Bu sigortanın adı tamamlayıcı sağlık sigortası diye geçiyormuş canlar sizde söyleyin bakalım eşlerinize haber alırsak haberleşelim

Bu sigortanın adı tamamlayıcı sağlık sigortası diye geçiyormuş canlar sizde söyleyin bakalım eşlerinize haber alırsak haberleşelim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar