Sorum var Kızlar doğum yaptım ama bebeğim kuvezde bugün kandil dua edermisiniz bize 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizem sonmez tarafından oluşturulan Kızlar doğum yaptım ama bebeğim kuvezde bugün kandil dua edermisiniz bize 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,146 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğum yaptım ama bebeğim kuvezde bugün kandil dua edermisiniz bize 🙏
Konbuyu başlatan Gizem sonmez
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tülay NALÇACI

Gizem sonmez

Kayıtlı Üye
rank

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim hayırlısıyla çıkar inşallah moralim çok bozuk 😔
Benim iki çocuğumda erken dogdu oğlum nefes alamiyordu beslenmeyi reddediyordu kizimda hizli nefes aliyordu emme refleksi yoktu ikiside iyi şimdi kizim 22 günlük 1 hafta kaldı yogun bakimda şimdi sürekli memede hep emmek istiyor allahin izniyle senin yavrunda biran önce cikar inşallah sen kucakladgında emerde hersey yolunada girer canim 🥰

Serra

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım saol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kilosu 3100 39+4 ama beslenemiyomus sürekli kusuyomus midesini fln yikadikar
Kıyamam yaa ona ben allahım inşallah biran önce sağlıklı bir şekilde cıkmayı nasip eder bugun bir mucize olsun hic bir sıkıntısı kalmasın sağlığına kavuşsun inşallah çok geçmiş olsun kuzum 🙏🌺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar