Sorum var Kızlar doğum yaptim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 58sivas tarafından oluşturulan Kızlar doğum yaptim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,166 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğum yaptim
Konbuyu başlatan 58sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 58sivas

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür Rabbime şükürler olsun doğum yaptim
Aaa daha bugün yazistik. Hadi hayırlı olsun Allah analı babalı sağlıklı büyütmeyi nasip etsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün Aydın Kuzum Rabbim Analı Babalı Büyütsün İnşallahhh🤲🤲🤲💫 Hayırlı Olsun😍😍😍 Melegi Kokla Öp Yerime😘😘😘😗 Kaç Haftalıktın🤩🤩🤩 Doğum Nasıl Geçdi👶👶😻
39. Haftadaydi. 6 buçuk gibi mesaj atmıştı dedim kesin doguracak çok yakın. Belliydi valla. Kolay geçmiştir insallah

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın kuzum rabbim analı babalı büyütsün inşallah hayırlı evlat olsun
Amin cümlesine insallah

gözün aydin olsun tatlim ins sagliniz yerindedir küçüğün nasıl sen nasilsin cok sevindim cnm cok gecmis olsun balim nasıl gecti dogumun darisi bize yaa💗😊
Çok sağolun Allah razı olsun

gözün aydin olsun tatlim ins sagliniz yerindedir küçüğün nasıl sen nasilsin cok sevindim cnm cok gecmis olsun balim nasıl gecti dogumun darisi bize yaa💗😊
İyiydi abla illaki zorlanıyordum ama şükür iyiydi iyyiz sukur

İyiydi abla illaki zorlanıyordum ama şükür iyiydi iyyiz sukur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar