Sorum var Kizlar doğum yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şule12 tarafından oluşturulan Kizlar doğum yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 397 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar doğum yaptım
Konbuyu başlatan Şule12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kizlar doğum yaptım sezaryan oldum amlyt yerim çok acıyor kimlern böyle kaç günde iylesti ayağa kalkınca çok sizlio yürümekte çok zorluk çekiyorum agrilarm var sizlerin kaç günde haftada iylesti
Gözün aydın canım bol bol yürüyus yap ki tez iyileşsin . Ne kadar haraketsiz kalırsan o kadar uzun sürer ağrısı

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kizlar doğum yaptım sezaryan oldum amlyt yerim çok acıyor kimlern böyle kaç günde iylesti ayağa kalkınca çok sizlio yürümekte çok zorluk çekiyorum agrilarm var sizlerin kaç günde haftada iylesti
Gözün aydın canım Rabbim analı babalı büyütsün inşallah 🙏 hızlı iyileşmenin şartı ev içinde bol yürüyüş bol su tüketmek ve ayaklarını sıcak tutman bunlara dikkat edersen çabuk toparlanırsın

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin insallah kuzum oglumda tam 25 gunde anca toplanmistim ama kizimda 2 gun icinde toplandim evet aciyordu ama aciya dayana dayana toplamda 7 gun icinde kendimi daha iyi hissettim kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım Allah analı babalı büyütsün inşallah ağrıların geçmesi herkeste bir olmuyor canım

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım❤️Allah analı babalı büyütsün inşallah 🤲 bende sezeryan oldum bugün 20 gün oldu yeni yeni ağrılarım azalmış başım çok ağrıyordu şükür geçti de🤲 dikişlerim de iyi eskiye oranla daha iyi ağır bişey kaldırma sakın dikkat et ben dün bı buçuk yaşındaki oğlumu kucağıma aldım diye geceden beri ağrı dan yatamadım 🙄🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar