Sorum var Kızlar doğuma giderken yemek yenilir mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar doğuma giderken yemek yenilir mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,808 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğuma giderken yemek yenilir mi?
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Hayır canım sezeryan olacaksan yapmazlar bi gün önceden akşam 10 da yemek yemeyi kesiyosun
İki gündür sancım var yemek yeme konusunda kararsız kaldım 😬 sürekli yemesem mi acaba diye düşünüp duruyorum 😅 Ablamda yemeğini ye güçten düşme diyor 🤗 ama kahvaltı ettim tabi bakalım bu gidişle bugünde gelmez bu minik afacanım benim 😅😅

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Doğuma giderken acaba aç mı gitmek lazım tok mu? Hani diyelim normal doğum olmazsa yemek yemiş olursak sezeryan yapılamaz di mi? Ama aç gidersen de halsiz düşersin diyen var 🤦 ben niye bu kadar stres oldum yarın kendi doktoruma gidecem o zamana kadar doğmasa bebişim keşke 😔😔
Kuzum sezeryana olacaksan ac olman lazımış ben normal doğumda da aç idim yemek yeyemiyordun diye

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sezeryana olacaksan ac olman lazımış ben normal doğumda da aç idim yemek yeyemiyordun diye
Ben şuan normal galiba çünkü bir türlü kendi doktoruma gidemedim yok gelmiyor 😔😔 geçen hafta için çağırmıştı beni gidemedim yani aslında doktorum bu ara sadece Çarşambaları hastanede ben Perşembe gittim yoktu şimdi yarın var yarın gidecem bakalım ne diyecek inşallah bebeğim doktorumuzu bekler son birgüncük 😅

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Doğuma giderken acaba aç mı gitmek lazım tok mu? Hani diyelim normal doğum olmazsa yemek yemiş olursak sezeryan yapılamaz di mi? Ama aç gidersen de halsiz düşersin diyen var 🤦 ben niye bu kadar stres oldum yarın kendi doktoruma gidecem o zamana kadar doğmasa bebişim keşke 😔😔
Kesin sezaryanda canm yedirmiyorlar Cnm ameliyat günü öncesi saat 10 dan sonra yedirmiyorlar ben ameliyata girmeden 1 saat önce çok susamistim izin vermediler asla neden diye sordum narkoz sırasında kusma olursa akciğere kaçar ondan yedirip icirmiyoruz dediler ama diyelim sen evde yedin acil amelyta alinican en son ne zaman yedin diye soruyorlar yakın zamnsa lavman yapıp bağırsakları boşaltıyorlar o şekilde ameliyata alıyorlar korkma yani zaten doktor sezeryan günü vermemiş acil olmanada gerek kalmaz inşallah hakkında hayırlısı kuzum

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Ben şuan normal galiba çünkü bir türlü kendi doktoruma gidemedim yok gelmiyor 😔😔 geçen hafta için çağırmıştı beni gidemedim yani aslında doktorum bu ara sadece Çarşambaları hastanede ben Perşembe gittim yoktu şimdi yarın var yarın gidecem bakalım ne diyecek inşallah bebeğim doktorumuzu bekler son birgüncük 😅
İnşaallah kuzum hayırlısı 🤲🤗♥️sancıb ne kadar aralıkla oluyor

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kesin sezaryanda canm yedirmiyorlar Cnm ameliyat günü öncesi saat 10 dan sonra yedirmiyorlar ben ameliyata girmeden 1 saat önce çok susamistim izin vermediler asla neden diye sordum narkoz sırasında kusma olursa akciğere kaçar ondan yedirip icirmiyoruz dediler ama diyelim sen evde yedin acil amelyta alinican en son ne zaman yedin diye soruyorlar yakın zamnsa lavman yapıp bağırsakları boşaltıyorlar o şekilde ameliyata alıyorlar korkma yani zaten doktor sezeryan günü vermemiş acil olmanada gerek kalmaz inşallah hakkında hayırlısı kuzum
Amin inşallah canım sağolasın çok net güzel bir açıklama oldu çok teşekkür ederim 🤗🥰🥰

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
İnşaallah kuzum hayırlısı 🤲🤗♥️sancıb ne kadar aralıkla oluyor
Saatte üç dört kere en fazla uzun uzun sürüyor ama kısa değil anlamadım ki doğum böyle bişey mi olacak bu sancı ile doğum yapılıyorsa o zaman çok değilmiş yani dayanilamayacak bir sancı değil gibi off eşimde evde yok bebek gelse tek başıma kaldım ambulansı mı arasam bişey olursa doğum için gelirler mi acaba

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar