Kızlar doğumdan kaç gün sonra sütünüz geldi 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kızlar doğumdan kaç gün sonra sütünüz geldi 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,908 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğumdan kaç gün sonra sütünüz geldi 🤔
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canlarim dogumdan kac gun sonra sütünüz geldi ve sütünüz gelene kadar mama verdiniz mi ben vermek istemiyorum mamaya alışsın istemiyorum ac kalmaz demi zaten bebek emdikce inecektir 2 güne demi🤔

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Canlarim dogumdan kac gun sonra sütünüz geldi ve sütünüz gelene kadar mama verdiniz mi ben vermek istemiyorum mamaya alışsın istemiyorum ac kalmaz demi zaten bebek emdikce inecektir 2 güne demi🤔
Ben sezaryen doğum yaptım 3 gün sonra sütüm gelmişti ebe mama vermemi söylemişti ama biberonla değil çay kaşığıyla verin demişti 2 saate bir emziriyodum 4 saate bir mama veriyordum ebe o şekilde yönlendirmişti

M

Müb

Guest
Sezaryen doğum yaptım aynı gün gelmişti cnm ama yinede mama aldık çok azdı sarılık olur diye verdik mama ilk 3 gün çok şükür sarılık olmadi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ooo super kuzum bide sezeryandan sonra daha gec gelir derler hurafe ya🤨insallah ilk gun gelir sütlerimiz 🙏🏻
İnşAllah canım aynen öyle kiminde geç geliyor doğru ama kiminde hemen geliyor yani illa sezaryan oldu diye geç gelecek diye birşey yok 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sahi senin doğuma kaç gün kaldı kız 🤭

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Doğduktan sonra hemen geldi canım 🤗
Harikaaa😍😍insallah oyle olur kuzum benim de mama koymak stemiyorum cantama ya alisiverirse diye korkuyorum elbet inecek sut sonucta

Ayniyiz işte balım doktor ocagin ilk haftasi gel gun vereyim dedi senin kesin gün belli mi
İnşAllah canım aynen öyle kiminde geç geliyor doğru ama kiminde hemen geliyor yani illa sezaryan oldu diye geç gelecek diye birşey yok 😊

Ayniyiz işte balım doktor ocagin ilk haftasi gel gun vereyim dedi senin kesin gün belli mi

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Harikaaa😍😍insallah oyle olur kuzum benim de mama koymak stemiyorum cantama ya alisiverirse diye korkuyorum elbet inecek sut sonucta

Inşaallah bol bol sütümüz olur annişler💖

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar