Kizlar doğumu başliyor?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Kizlar doğumu başliyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,590 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kizlar doğumu başliyor?
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Naziko

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Kaç dakika arayla geliyor sancı canım düzenli mi dinlenince geçiyor mu
Hayir canim dinlenince gecmiyor.bir geliyor sanci bi gidiyor. Bebekde cokkk hareket ediyor. Amma dogum icin daha erken 37 haftama bugun girdim daha. Nişanimda gelmedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bahsettiğin doğum sancıları suyun gelir veya sancın çoğalırsa hastaneye git
10 dk icinde 2 kez tualete gittim su mu yoksa tişimi anlamiyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hayir canim dinlenince gecmiyor.bir geliyor sanci bi gidiyor. Bebekde cokkk hareket ediyor. Amma dogum icin daha erken 37 haftama bugun girdim daha. Nişanimda gelmedi

Sancı gelince dakika tut canım 37. haftadasın gelişimini tamamlamıştır bebeğin doğsa bile Allah'ın izniyle problem olmaz endişe etme.

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Bendede adet ağrısı gibi başlamıştı canım sürekli gelip gidiyordu sonra şiddetlendi ve kısa aralarla gelmeye basladi
Bakalim canim nolucak😢🤲

InşaAlllah canim. Zaten bebegim 2.3 hafta onden gidiyordu
Sancı gelince dakika tut canım 37. haftadasın gelişimini tamamlamıştır bebeğin doğsa bile Allah'ın izniyle problem olmaz endişe etme.

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Canım suyun gelmesi bi anda oluyor patlıyor benimki sancıyla patlamıştı onu hissedebiliyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar