Kızlar doğumum yaklaştı yardım

• Konbuyu başlatan Prensesannesii12
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensesannesii12 tarafından oluşturulan Kızlar doğumum yaklaştı yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 747 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğumum yaklaştı yardım
Konbuyu başlatan Prensesannesii12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebru buğlem
P

Prensesannesii12

Guest
Çok korkuyorum karnım aşağı inmiş ve bedenim gittikçe ağırlaştı çok halsizim doğum aklıma gelince daha çok halsizleeşiyorum kolum kanadım tutmuyor hiç iyi hissetmiyorum kendimi 36 haftalık hamileyim nasıl rahatlayabiliirim neler yapabilirim😞

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Çok korkuyorum karnım aşağı inmiş ve bedenim gittikçe ağırlaştı çok halsizim doğum aklıma gelince daha çok halsizleeşiyorum kolum kanadım tutmuyor hiç iyi hissetmiyorum kendimi 36 haftalık hamileyim nasıl rahatlayabiliirim neler yapabilirim😞
Düşünmediğin anda geliyo merak etme dogum başladığı anda sadece sağlıklı doğurmaktadır bqska bisey düşünmüyorsun canim benim üçüncü bebegim oldu normal dogum üçü de ins atlatırsın bi avazda

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben son haftaların hem stres hem korku bünyeyi daha yoruyor.. bol bol dinlen stres yapma..

Deryaaysima

Kayıtlı Üye
rank
Bende 36+5 aynı ağrılar bende de var hepimiz sağlıkla biran önce kurtulalım inşâAllah

Canım benim sana doğum yorgunluğu düşmüş artık yavaş yavaş doğum psikolojisini de düşünüyorsun ama sakın aklına kötü bisey getirme iyi düşün Allahin izniyle bi sknti olmadan bebeğimi kucağıma alicam bisey olmayacak de bebeğini kucağına alıp kokusunu içine çektiği düşün canım benim inşallah rahatlayacaksin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar