Kızlar doğurdumm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Kızlar doğurdumm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 678 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Kızlar doğurdumm
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim dualarınız için. Gerçekten çok zor bi doğumdu 36+5te doğdu geç prematüre diye geçiyormuş ama bebeğimin sağlık durumu iyi. Benim sağlık durumum kritikmiş bugun öğrendim onu da iyiye gittiği için açıkladılar. doktorların, hemşirelerin ve ameliyata giren hemen her hekimin neredeyse saat başı bizi ziyaret etmesinden anlamalıydım. Hepsinin bastırdığı şey, siz doğum yapmadınız aynı snda 4 ameliyat yaşadınız bu çok zor bir durum deyip yapılan işlemler anlatılıp ne yapmam gerektiği ile bilgiler neredeyse saat başı verildi dediğim gibi ben anlamadım narkozun ve sancıların etkileriyle. Bugun artık taburcu oluyormuşuz. Gazım dahi çıkmadı sağ omzum ve sırtım çok fena sıkışıyor. İlaçla çıkartıık gazı. Duanızı eksik etmeyin. Allah hiç kimseye böyle zor bir doğum yaşatmasın

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çok teşekkür ederim dualarınız için. Gerçekten çok zor bi doğumdu 36+5te doğdu geç prematüre diye geçiyormuş ama bebeğimin sağlık durumu iyi. Benim sağlık durumum kritikmiş bugun öğrendim onu da iyiye gittiği için açıkladılar. doktorların, hemşirelerin ve ameliyata giren hemen her hekimin neredeyse saat başı bizi ziyaret etmesinden anlamalıydım. Hepsinin bastırdığı şey, siz doğum yapmadınız aynı snda 4 ameliyat yaşadınız bu çok zor bir durum deyip yapılan işlemler anlatılıp ne yapmam gerektiği ile bilgiler neredeyse saat başı verildi dediğim gibi ben anlamadım narkozun ve sancıların etkileriyle. Bugun artık taburcu oluyormuşuz. Gazım dahi çıkmadı sağ omzum ve sırtım çok fena sıkışıyor. İlaçla çıkartıık gazı. Duanızı eksik etmeyin. Allah hiç kimseye böyle zor bir doğum yaşatmasın
Yaaa kzuum ciddimisin neden kritikmis kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaaa kzuum ciddimisin neden kritikmis kuzum
Rabbim şifanı versin birtanem

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Son güne kadar kan sulandırıcı kullandığım için kanamayı kontrol altına almakta zorlandılar.doğuma 8.15te aldılar 11 e doğru odadaydım spinal anestezi ile olduğum için artık dikerlerken acıyı hissediyordum. Ya çok yanıyor karnımın içi ve kanamam şu an pespembe.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Son güne kadar kan sulandırıcı kullandığım için kanamayı kontrol altına almakta zorlandılar.doğuma 8.15te aldılar 11 e doğru odadaydım spinal anestezi ile olduğum için artık dikerlerken acıyı hissediyordum. Ya çok yanıyor karnımın içi ve kanamam şu an pespembe.
Yaaaaa Ciddimisin kuzum gerçekten zor bir süreçten geçmişsin ama şükür iyisin bebeğin iyi gecicek insallah bu günler kuzum

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Durumumu da bu sabah biraz çnce eşim söyledi. Doktorlar kritik saatlerde olduğumu her şey olabileceğini söylemiş. Zira benimle konuşamyan kayınvalidemin ikide bi gelip beni öpmesi dualar etmesi bütün gece uyumadan kızımın başında beklemesi, eşimin ıslak gözlerle yanıma gelip yüzüme bakıp bakıp gitmesi. Hemşireler asla odaya misafir almadı ben gelen hiç kimseyi görmedim kapıdan seslerini duydum o kadar. Şükürler olsun kızımda bende iyiyiz artık rabbim hepimize sağlık versin evlatlarımızı bize bağışlasın

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Durumumu da bu sabah biraz çnce eşim söyledi. Doktorlar kritik saatlerde olduğumu her şey olabileceğini söylemiş. Zira benimle konuşamyan kayınvalidemin ikide bi gelip beni öpmesi dualar etmesi bütün gece uyumadan kızımın başında beklemesi, eşimin ıslak gözlerle yanıma gelip yüzüme bakıp bakıp gitmesi. Hemşireler asla odaya misafir almadı ben gelen hiç kimseyi görmedim kapıdan seslerini duydum o kadar. Şükürler olsun kızımda bende iyiyiz artık rabbim hepimize sağlık versin evlatlarımızı bize bağışlasın
Amin canim amin tekrar cok gecmis olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok geçmiş olsun canım benim tekrardan eabbiö Şafi ismi ile şifa versin inşallah bol bol kayısı suyu iç canım çok iyi gelir hem de kabız vs olmazsın

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğurdum sancım çok. Dualarınızı eksik etmeyin. Aspirin kullandığım için doğumdan sonra rahmim yakıldı birde büyükçe bir miyom çıktı onu da aldılar. Doğumum sezeryanla oldu şu anda sancılarım var. Bebeğimin durumu iyi 3kilo doğdu. Ağrı kesici veriyorlar serumlarla ama ellerim falan çok şiş ondan çokyazamıyorum. Hepinizi öpüyorum
Gözün aydın canım bu arada çok geçmiş olsun rabbim şifa versin minik sizlere hayırlı evlat olsun inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Rica ederiz canım
Amin amin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar