Sorum var Kizlar doguruyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gulcan Abdullah tarafından oluşturulan Kizlar doguruyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,397 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar doguruyorum
Konbuyu başlatan Gulcan Abdullah
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpeğin annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar sabah az az agri giriyodu doktora gitdim acilman var git hazirlikli gel dedi inşallah ki bu gun dogurucam ama 37 haftalik oldum bugun korkuyorum erken dogum sayilmazki?
Sayılmaz cnaım korkma 36 hfatayı doldurduktan sonrası erken doğum sayılmıyor. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar sabah az az agri giriyodu doktora gitdim acilman var git hazirlikli gel dedi inşallah ki bu gun dogurucam ama 37 haftalik oldum bugun korkuyorum erken dogum sayilmazki?
Erken doğum sayılmaz canım bebeğin gelişimini tamamlamıştır zaten. Rabbim yardımcın olsun. Hayırlı haberlerini bekliyoruz 🙏🥰

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank

Gulcan Abdullah

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kizlar kuveze girmesinden korkuyorum doktor bebeyin kucuk dedi inşallahki olmaz oyle bi wey haber vericem hepinize tewekkur ederim

37 hafta ve üstü bebekler gelişimini tamamlamış sayılıyor kuzum Rabbim hakkında hayırlısını versin İnşaAllah sağlıcakla alın kucağınıza 🤲🏻🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar