Kızlar duanıza ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Bir can üç kalp 💙💙💙 tarafından oluşturulan Kızlar duanıza ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,028 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Kızlar duanıza ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Bir can üç kalp 💙💙💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Badegül
Allah şifa versin en kısa zamanda kavuşursunuz inşaallah canım
Sağol canım Allah razı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'tan ümit kesilmez kuzum bol bol dua et rabbim miniğin yanında olsun inşallah hayırlı haberlerini alırsın
Amin canım
Rabbim bebeğine sifa versin güzel haberleri kısa zamanda bize de verirsin inslalah 🤲🏻
İnşallah canım Allah razı olsun

Güneşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar cuma günü bebeğimi sezeryanla doğurdum 37+3 günlüktü solunum sıkıntısı nedeniyle entübe ediliyor sadece öpebildim bir defa bile kucağıma alamadım bugün görmeye gittim doktor durumu kötü ciğerleri kapalı ilaç veriyoruz dedi ciğerleri gelişsin diye ve makineye bağlı sadece serumla besleniyor bebeğime bağlıymış herşey çok ama çok üzgünüm ve korkuyorum dualarınızı esirgemeyin benden
Rabbim şifa versin. İnşallah tez zamanda sağlığına kavuşur yuvanıza dönersiniz.

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar cuma günü bebeğimi sezeryanla doğurdum 37+3 günlüktü solunum sıkıntısı nedeniyle entübe ediliyor sadece öpebildim bir defa bile kucağıma alamadım bugün görmeye gittim doktor durumu kötü ciğerleri kapalı ilaç veriyoruz dedi ciğerleri gelişsin diye ve makineye bağlı sadece serumla besleniyor bebeğime bağlıymış herşey çok ama çok üzgünüm ve korkuyorum dualarınızı esirgemeyin benden
Acaba bebeğiniz küvezden çıktı mı bnmkide küvezde 😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Acaba bebeğiniz küvezden çıktı mı bnmkide küvezde 😔
Onun bebişi kuvezden çıktı kuzum senin miniğin neden kuvezde canım rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah minigine sağ salım kavuşursunız

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Onun bebişi kuvezden çıktı kuzum senin miniğin neden kuvezde canım rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah minigine sağ salım kavuşursunız
Benimki de solunum sıkıntısından dolayı 1 haftadır küvezde anne sütü götürüyorum kızıma yarın doktor İNŞALLAH iyi birşey der😔
Solunum sıkıntısından dolayı bir haftadır küvezde kilosu boyu falan da iyi anne sütü alıyor yarın doktor İNŞALLAH iyibirşey der... Teselli umut olsun bana diye sormuştum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benimki de solunum sıkıntısından dolayı 1 haftadır küvezde anne sütü götürüyorum kızıma yarın doktor İNŞALLAH iyi birşey der😔

Solunum sıkıntısından dolayı bir haftadır küvezde kilosu boyu falan da iyi anne sütü alıyor yarın doktor İNŞALLAH iyibirşey der... Teselli umut olsun bana diye sormuştum
Strese girme kuzum rabbim safi ismi ile şifa versin minik prensese inşallah yarın hayırlı haberler gel rabbim gönlünden geceni nasip etsin miniğin inşallah bir an önce annesinin kollarına kavuşur 🤲🏻♥️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim kuzucugun a şafi adı ile şifalar nasip etsin inşallah 🤲

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım inan çok üzüldüm Rabbim şifa versin bak gör bebeğin toparlanacak biraz doktorlar abartıyor bence iyi olacak merak etme Rabbim esirgesin. Peki doktora niye bu şekilde olduğunu sordun mu ne dedi yani niye böyle olmuş doğumda mi olmuş. Yaşam ile ilgili herşeyi tamamlanmış haftasına göre kilosu ne kadar şuan

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Bebeeğiniz çıktı mı küvezden acaba

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar