Sorum var Kızlar ek gıdaa

• Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmanuraysima tarafından oluşturulan Kızlar ek gıdaa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 210 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ek gıdaa
Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️
F

Fatmanuraysima

Guest
Kızlar bebeğim bugün 6.ayını bitirdi neler vermeliyim ben biraz erken başladım 4 aylıkken cici bebeye daninolara falan başlamıştım 😁 şimdi artık çorba türü falan yemeye başlasın istiyorum neler yapiyim ek gıda tarfileri verir misiniz 🥰🌸

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebeğim bugün 6.ayını bitirdi neler vermeliyim ben biraz erken başladım 4 aylıkken cici bebeye daninolara falan başlamıştım 😁 şimdi artık çorba türü falan yemeye başlasın istiyorum neler yapiyim ek gıda tarfileri verir misiniz 🥰🌸
Sebze meyve püresi yoğurt çeşit çeşit çorba ile başlayabilirsin kuzum

Canım ilk önce çorba vs yap direk tatlı tarifler yapma bebek alışırsa çorba içmez , mesela ben bi kaç gün sonra internetten bulduğum kabak havuç çorbası tarifini yapacağım bakalım sevecek mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar