Kızlar en son adet tarihim 12.01 bidaki adetim bugün olmalı djmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Kızlar en son adet tarihim 12.01 bidaki adetim bugün olmalı djmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 369 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar en son adet tarihim 12.01 bidaki adetim bugün olmalı djmi
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir sorum var hesapladım ben yinede Sizede sormak. Istiyom doğru hesapladım demi diye ben en son 12.01 adet oldum 28 günde bir adet oluyorum veya bir gün erken normalde bugün olmalıydım dimi? Bidaki adetim. Bugün doğru dimi ve hep düzenli olurum hiç geç kalmaz

Didem47

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir sorum var hesapladım ben yinede Sizede sormak. Istiyom doğru hesapladım demi diye ben en son 12.01 adet oldum 28 günde bir adet oluyorum veya bir gün erken normalde bugün olmalıydım dimi? Bidaki adetim. Bugün doğru dimi ve hep düzenli olurum hiç geç kalmaz
Ayın 15 ine kadar yolu var canım

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
28 gunse cnm duzenliyse yani adetin 12 den3 gun cikar 9 yada 10 gubi olucaksin yani bikac gun daha var

Demet

Kayıtlı Üye
rank
28 gunse cnm duzenliyse yani adetin 12 den3 gun cikar 9 yada 10 gubi olucaksin yani bikac gun daha var
Ben saydım bugün olmalıymışim 12.01 birinci gün saydım 28 gün koydum üstüne bugünü gosteriyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk adet gününü 12.01 saydim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar